pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 21 lipca 2002
  • wyświetleń: 6418

[ZDJĘCIA] VII Memoriał im. Kazimierza Gazdy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Memoriał im. Kazimierza Gazdy" podaj

21 lipca odbyło się VII Ogólnopolskie Kryterium Uliczne, Memoriał Kazimierza Gazdy. Tak jak w poprzednich latach, na starcie stanęło wielu znanych zawodników. Zwyciężył Adam Wadecki z grupy ZGK Mróz Borek Wielkopolski.

Reklama

Memoriał Kazimierza Gazdy - 21.07.2002


Wyniki:

KATEGORIA KOBIETY

1. Gruca Joanna, KS Olimpia Kęty
2. Bardzik Sylwia, KS Olimpia Kęty
3. Kubalska Natalia, MGLKS Marcar Błękitni Kozie
4. Nowak Dorota, WHEELER Ogrodzieniec
5. Honkisz Beata, KS Olimpia Kęty
6. Strzeguła Maria, UKS Siódemka Racibórz
7. Mszyca Paulina, ULKS Witkowice
8. Kuna Justyna, ULKS Witkowice
9. Mejstrikova Veronika, CK Silesia Orlova
10. Kołek Justyna, UKS Feniks Rydułtowy

KATEGORIA MŁODZIK

1. Piwowarczyk Paweł, UKS 18- Mysłowice
2. Karwacki Tomasz, UKS Feniks Rydułtowy
3. Jasik Konrad, MGLKS Błękitni Marcar Kozie
4. Honkisz Adrian, UKS Victoria Kozy
5. Pydziński Emil, KUKS Jura Częstochowa
6. Osowski Mateusz, UKS Ziemia Będzińska
7. Ratajczyk Patryk, UKS 18- Mysłowice
8. Błaszczyk Robert, UKS 18- Mysłowice
9. Bartolewski Marcin, KS Scout Częstochowa
10. Bryndac Michał, CK Feso Petrvald

KATEGORIA JUNIOR MŁODSZY

1. Biesek Szymon, UKS Feniks Rydułtowy
2. Poręba Marcin, WLKS Krakus Arge
3. Walawski Krzysztof, UKS Feniks Rydułtowy
4. Żymełka Miłosz, UKS Feniks Rydułtowy
5. Strzedula Łukasz, CK Ziemia Raciborska
6. Żymełka Jakub, UKS Feniks Rydułtowy
7. Olejniczak Stefan, Śląskie centrum Kol. Katowice
8. Urbański Jakub, ULKS Witkowice
9. Psonka Damian, MGLKS Marcar Błekitni Kozie
10. Tobor Łukasz, UKS GK Gliwice

KATEGORIA JUNIOR

1. Marczyński Tomasz, WLKS Krakus Arge
2. Zieliński Piotr, WLKS Krakus Arge
3. Honkisz Krzysztof, UKS Victoria Kozy
4. Olejniczak Karol, Tramsa- Semex Kolejarz Częstochowa
5. Karwacki Piotr, LKK Feniks- SKR Wodzisław
6. Pacyniak Janusz, UKS GK Gliwice
7. Jagieła Dawid, WLKS Krakus Arge
8. Kućka Wojciech, UKS Victoria Kozy
9. Prochownik Marcin, WLKS Krakus Arge
10. Legień Mateusz, KS Olimpia Kęty

KATEGORIA SENIOR

1. Wadecki Adam, ZGK Mróz Borek Wielkopolski
2. Rębiewski Jarosław, CCC Polsat
3. Mikołajczyk Przemysław, Servisco- Koop
4. Kłoczko Tomasz, CCC Polsat
5. Szafrański Krzysztof, CCC Polsat
6. Gronkiewicz Grzegorz, KS Weltour
7. Zamana Cezary, CCC Polsat
8. Lewandowski Marcin, Mikomax Browar Staropolski
9. Krzeszowiec Artur, CCC Polsat
10. Kapka David, On Road Racing Team

KATEGORIA ORLIK

1. Jezierski Sebastian, Legia Brazyliszek Lux- Med
2. Rudnicki Dariusz, Legia Brazyliszek Lux- Med
3. Nowak Hubert, Legia Brazyliszek Lux- Med
4. Reca Krzysztof, KS Weltour
5. Szaniawski Paweł, KS Weltour
6. Barczyk Piotr, Tramsa- Semex Kolejarz Częstochowa
7. Smoleń Tomasz, KKS Cyklista Żyrardów
8. Majewski Daniel, Servisco- Koop
9. Rybczyński Mateusz, Legia Brazyliszek Lux- Med.
10. Żołędziowski Grzegorz, Legia Brazyliszek Lux- Med

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Memoriał im. Kazimierza Gazdy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Memoriał im. Kazimierza Gazdy" podaj