pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 marca 2008
  • wyświetleń: 3243

Nocne prace na ul. 3-go Maja

Od 17 marca do 15 kwietnia potrwają prace przy budowie kanalizacji sanitarnej na ul. 3-go Maja w Pszczynie.

Nocne prace na ul. 3-go Maja


Roboty będą realizowane w godzinach wieczornych i nocnych. Decyzja to uwarunkowana jest zminimalizowaniem utrudnień w ruchu drogowym w ciągu dnia. Przypominamy, że obecnie trwa budowa kanalizacji sanitarnej z renowacją kanalizacji deszczowej oraz modernizacja sieci wodociągowej na obszarze objętym Projektem na południe od rzeki Pszczynki.

Planowane są do wykonania prace związane z kontynuacją budowy Kolektora sanitarnego Chwistek w rejonie ulic Dworcowej i Kopernika wraz z kanałami bocznymi oraz Kolektora sanitarnego Siedlecki.

Ponadto, w dalszym ciągu prowadzona będzie wymiana sieci wodociągowej na Osiedlu Daszyńskiego i Siedlice oraz budowa przyłączy na Osiedlu Kolonia Jasna i w Sołectwie Łąka.

Więcej na temat budowy kanalizacji można znaleźć na specjalnym serwisie www.kanalizacja.pszczyna.info target=_blank class=dodaj>www.kanalizacja.pszczyna.info

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.