pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 marca 2008
  • wyświetleń: 1401

Goście w Modrzewiowym Ogrodzie

W dniach od 15 do 19 marca pawłowickie przedszkole „w Modrzewiowym Ogrodzie” będzie gościło dyrektora oraz nauczyciela ze szkoły Forest of Teesdale z Wielkiej Brytanii.

Spotkanie jest organizowane w ramach programu "Lifelong Language" - Comenius, w którym przedszkole bierze udział już trzeci rok. Natomiast dwóch nauczycieli z naszego przedszkola wyjedzie na wymianę do angielskiej szkoły na początku maja.

W programie wizyty zagranicznych gości zaplanowano między innymi zwiedzanie Pszczyny, Pawłowic w celu ukazania choć w części tradycji i kultury polskiej oraz udział w warsztatach "ozdoby wielkanocne z siana" organizowanych przez twórców ludowych ze Stryszawy i w " Wielkanocnych warsztatach origami" prowadzonych w godzinach popołudniowych przez agencję szkoleniową SAPERE AUDE z Katowic.

Ponadto brytyjscy goście wezmą udział w zajęciach organizowanych przez nauczycielii w lekcji j. angielskiego w SP Nr 2 w Pawłowicach. Poobserwują również zajęcia z rytmiki.

new / pless.pl

Źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.