pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 marca 2008
  • wyświetleń: 797

Grali w szachy i ping-ponga w Woli

Dnia 10 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Woli odbyła się druga kolejka Gminnej Ligi Szachowej. Zawody odbywają się w dwóch kategoriach. W drugiej kolejce wzięło udział 53 szachistów.

W grupie starszej (szkoły ponadgimnazjalne i dorośli) najlepszy był pan Maciej Nowak, drugi był pan Wojciech Ulrych, a trzeci pan Jan Karweta. Po dwóch kolejkach na czele jest Jerzy Tomanek (140 pkt), drugi - Jan Karweta (110 pkt), a trzeci - Alojzy Szyndler (106 pkt).

W grupie młodszej (szkoły podstawowe i gimnazja) najlepszy był Patryk Kurdziel, drugi był Krzysztof Tomanek, a trzeci Maciej Pilszak. Po dwóch kolejkach na czele jest Krzysztof Tomanek (180 pkt), drugi Piotr Mucha (110 pkt), a trzeci Patryk Kurdziel (100 pkt).

W klasyfikacji drużynowej najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli (653 pkt), drugie miejsce zajmuje PG nr 4 z Pszczyny (180 pkt), a trzecie SP 2 Chełmek (100 pkt).

W turnieju tenisa stołowego wzięło udział 48 zawodników. W grupie starszej najlepszy był Marek Piwowarczyk, drugi był Piotr Puda, a trzeci Adam Blacha. (taka sama jest kolejność po trzech rundach).

W grupie młodszej zwyciężył Arkadiusz Bieroński, drugi - Jan Dobry, a trzeci - Grzegorz Siuta. Po trzech rundach prowadzi Arkadiusz Bieroński. W klasyfikacji drużynowej najlepsze jest Gimnazjum w Miedźnej (673 pkt), drugie miejsce: SP w Górze (482 pkt.), a trzecie SP we Frydku (411 pkt).

Kolejne zawody ligi szachowej i tenisa stołowego odbędą się w niedzielę 9 marca 2008 roku o godzinie 9.00. Zapraszamy! (Ze względu na dużą grupę uczestników bardzo prosimy o przyniesienie szachów i zegarów szachowych). Szczegóły na www.rozgrywkiwola.republika.pl.

Paweł Włosiak

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.