pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 7 marca 2008
  • wyświetleń: 2294

Stwórz książkę o Twoim dziecku!

Artykuł sponsorowany:

Pozwól swoim Dzieciom cieszyć się z przeżytych przygód w krainie baśni...

Stwórz książkę o Twoim dziecku!


W ostatnich miesiącach na terenie naszego regionu pojawiła się wyjątkowa oferta dotycząca książek dla dzieci. Od niedawna mamy możliwość skorzystania z propozycji czeskiego wydawnictwa "Modrý slon" które w Polsce rozpoczęło działalność jesienią 2003 roku i od razu zyskało dużą sympatię klientów.

Wydawnictwo proponuje publikowanie książek, w których główną rolę odgrywa Twoje dziecko. Staje się ono głównym bohaterem baśniowej przygody i uczestnikiem wszystkich zdarzeń. Każda książeczka wybrana przez Państwa drukowana jest na indywidualne zamówienie, zawierające imię dziecka i nazwę miejscowości w której mieszka. Książka może zostać wzbogacona o zdjęcie i niepowtarzalną dedykację.

W ofercie znajduje się jedenaście tytułów przeznaczonych dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku. Książeczki w twardej, błyszczącej okładce formatu A4 mogą być wspaniałym prezentem na święta, urodziny i imieniny. Rolę doskonałej pamiątki Pierwszej Komunii Świętej może spełnić personalizowana książeczka "Idę z Jezusem przez życie".

Zamówienie realizowane jest w ciągu dwóch/trzech dni. Dowóz na terenie Żor i Pszczyny gratis. Dla Przedszkoli, szkół i zamówień grupowych (powyżej 15 książek) specjalne rabaty! Cena książki bez zdjęcia to tylko 27,00 zł, a ze zdjęciem 29,00 zł. Istnieje możliwość wystawienia faktury.

Piękne księżniczki, dzielni rycerze, poszukiwacze przygód. Czyż każde dziecko nie marzy o tym, żeby stać się jednym z bohaterów opowieści? Teraz jest to możliwe! Twoje dziecko, dzięki naszemu wydawnictwu, może stać się główną postacią książki i wraz ze swoim przyjacielem, bratem czy kuzynką przeżyć wspaniałą przygodę i stać się posiadaczem niepowtarzalnej książki o wyjątkowym człowieku ? O sobie...

Dodatkowe informacje o tej niezwykłej propozycji książkowej znajdziecie Państwo pod adresem www.niebieskislon.pev.pl target=_blank class=dodaj>www.niebieskislon.pev.pl, pisząc na adres niebieskislon.biuro@op.pl lub kontaktując się z nami telefonicznie: Anna Kukla - 508 395 922 i Grzegorz Kremiec - 506 101 487.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.