pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 lutego 2008
  • wyświetleń: 5248

Manufaktura Kasi i Asi

Dnia 29 września odbyło się uroczyste otwarcie "Manufaktury Kasi i Asi". W uroczystości udział wzięli wszyscy pracownicy CWDiR "Przystań".

Nikt nie zapomniał o skromnym upominku. Za pośrednictwem pani Dyrektor firma Dialog przekazała czek na kwotę 1000 zł. Kwota ta umożliwi rozpoczęcie działalności oraz pozwoli częsciowo wyposażyć pracownię (materiały papiernicze,farby specjalistyczne, nożyczki, stemple, ramy na prace dzieci).

Pierwsze zajęcia już sie odbyły. Dzieciaki z wielkim zaangażowaniem wykonywały kartki okolicznościowe.

Manufaktura Kasi i Asi


Wszystkim wychowankom podobał się wystrój nowej pracowni. To wszystko dzięki zaangażowaniu pani Kasi i Asi, które były inicjatorkami tego projektu. Same stworzyły pracownię, malując ściany i odnawiając meble oraz nadając jej swoisty klimat.

Z całege serca obie panie dziękują panu Krzysztofowi Brzezińskiemu, który poświęcił swój wolny czas i pomógł w wyremontowaniu pracowni.
Równocześnie dziekują pani dyrektor, że umozliwia pracownikom realizację ich zawodowych dążeń, planów i aspiracji.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych działalnością pracowni do wsparcia rzeczowego i finansowego. Zebrane środki finansowe planujemy przeznaczyć na zakup wyrzynarki włosowej do drewna.

CWDiR Przystań

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.