pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 3 lutego 2008
  • wyświetleń: 3017

Modelarskie pasje w Goczałkowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju" podaj

Od pewnego czasu w goczałkowickim gimnazjum działa koło modelarskie. Jego inicjatorem i opiekunem jest Wacław Korzeniowski. W zajęciach uczestniczy 7 uczniów. Zajęcia odbywają się w czwartki, w godzinach popołudniowych. Młodzi adepci modelarstwa pieczołowicie budują modele kartonowe korzystając przy tym z "Małego Modelarza".

Taka forma realizacji u młodego pokolenia kształtuje wyobraźnię przestrzenną. Członkowie kółka modelarskiego pełnią w Gimnazjum ważną rolę pomagając przy organizacji różnych imprez, w trakcie roku szkolnego. Pan Wacław Korzeniowski prowadzi jeszcze jedno kółko - kółko fizyczne, do którego należą 4 dziewczyny. Jednym z ich osiągnięć jest zbudowanie generatora Kelvina.

UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju" podaj