pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 stycznia 2008
  • wyświetleń: 2940

Po co komu parapet z kościoła?

W ostatnim czasie miało miejsce kilka dosyć osobliwych kradzieży na terenie naszego powiatu. Okazuje się, że łupem złodziei może paść zarówno worek węgla do grilowania jak i parapety z kościoła.

Worek węgla drzewnego za 12 złotych okazał się łupem dwóch nastolatków, którzy ukradli go z jednej z piwnic w Woli. Bardziej wartościowe były dwa miedziane parapety z kościoła ewangelickiego skradzione 14 stycznia około południa. Sprawców udało się zatrzymać dzień później i jak się okazało łupu nie zdążyli jeszcze spieniężyć.

Więcej kłopotu 43-latkowi sprawił złodziej, który skradł jego torbę z dokumentami z korytarza w szpitalu, a także złodziej który wszedł do jednego z mieszkań na ulicy Batorego i z wiszącej na korytarzu kurtki skradł portfel z dokumentami i 350 zł.

Przestrzegamy przed zostawianiem kosztownych rzeczy w miejscach ogólnie dostępnych, bo jak wiadomo okazja czyni złodzieja.

mike / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.