pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 stycznia 2008
  • wyświetleń: 4226

Jasełkowy występ dzieci z Przystani

Szóstego stycznia w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego Dzieci z "Przystani" mogły zaprezentować jasełkowy występ. Wszyscy bardzo się starali i choć trema przed występem odbierała odwagę, to dzięki wsparciu p. Agnieszki dzielnie wychodziliśmy przed widownię tłumnie zebraną w Kościele.

Udało nam się zainscenizować przedstawienie pt. "Wigilia Sieroty". Wszyscy spisali się na medal. W oku niejednego widza zakręciła się łza wzruszenia, a i nam niejednokrotnie uczucia ściskały gardło. Wszystkich obecnych ogarniał świąteczny klimat miłości. Po przedstawieniu wspólnie kolędowaliśmy. Było bardzo wesoło - nasze aniołki skocznie podrygiwały, wszyscy radośnie śpiewaliśmy. Nasze panie wychowawczynie również nie zawiodły widowni - cudownie śpiewając.

Jasełkowy występ dzieci z Przystani · fot. CWDiR Pszczyna


Było to wspaniałe przeżycie dla naszych dzieci, ale również dla wszystkich uczestników Jasełek. Nasza droga widownia, która niezawodnie nas oklaskiwała mogła poznać nas oraz zobaczyć owoce naszej pracy. Ksiądz Marek po przedstawieniu uraczył nas pysznym poczęstunkiem, za który serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieje, że za rok znów bedziemy mogli pokazać nasze umiejętności wokalno-aktorskie. Dziękujemy również wszystkim, którzy nagradzali nas brawami.

CWDiR Przystań/font>

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.