pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 marca 2003
  • wyświetleń: 1864

Najlepsi nagrodzeni

16 marca na hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie po raz drugi wręczyliśmy dyplomy, koszulki i nagrody w Plebiscycie „Głosu Pszczyńskiego” na Sportowca roku 2002. Głosami naszych czytelników jego zwycięzcami zostali: w kategorii Działacz-Trener Zbigniew Syc, na którego głosowało 66 osób, a w kategorii Sportowiec Mikołaj Gromadzki, który zebrał rekordową liczbę punktów – 593.

Pośród tych wszystkich, którzy wzięli udział w głosowaniu, najwięcej szczęścia w losowaniu miał Ludwik Janosz. W nagrodę wraz z osobą towarzyszącą wyjedzie na weekend do hotelu Globus w Ustroniu Jaszowcu. Fundatorem tego wyjazdu jest Biuro Podróży Globus z Pszczyny.

Na tegoroczną edycję plebiscytu nadesłano 358 kuponów, to jest prawie o 100 więcej niż w roku ubiegłym. Na liście sportowej znalazło się aż 76 nazwisk zawodników różnych dyscyplin sportowych. Byli wśród nich m.in. lekkoatleci, siatkarze, koszykarze, piłkarze, saneczkarze, tenisistki stołowe oraz badmintoniści.
Jednak bezkonkurencyjny okazał się skacista Mikołaj Gromadzki, który w pokonanym polu pozostawił przedstawicieli wschodnich sztuk walki – Rafała Bema i Łukasza Witusia z Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki.
Przedstawiciel tej Akademii zwyciężył również w kategorii Działacz-Trener. Tylko przez moment pozycja Zbigniewa Syca była zagrożona. Na niebezpieczną odległość zbliżył się do niego Henryk Mańdok, który w ostatecznym rozrachunku zajął jednak drugie miejsce, wyprzedzając 19 głosami Marka Bielę.

Gratulujemy zwycięzcom w poszczególnych kategoriach oraz działaczom i sportowcom dostrzeżonym przez naszych Czytelników. Dziękujemy również biorącym udział w głosowaniu. Zapraszamy już za rok.

Oficjalne wyniki:

Kategoria Działacz-Trener
1. Zbigniew Syc - 66
2. Henryk Mańdok - 55
3. Marek Biela - 36
4. Dariusz Duda - 33
5. Damian Pławecki - 21
6. Czesław Kondziołka - 19

Kategoria Sportowiec
1. Mikołaj Gromadzki - 593
2. Rafał Bem - 314
3. Łukasz Wituś - 206
4. Robert Ryszka - 104
5. Edyta Gruszka - 91
6. Wirginia Czyżyk - 76

www.glos.pless.pl class=dodaj>serwis internetowy Głosu Pszczyńskiego

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.