pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 stycznia 2008
  • wyświetleń: 2237

Rok 2007 na filmach portalu pless.pl

Kilkadziesiąt razy w 2007 roku na portalu mogliście oglądać relacje filmowe z różnych wydarzeń: kulturalnych, sportowych oraz tych codziennych i nagłych, dla wielu najważniejszych. Internautów pless.pl pozdrawiali na łamach portalu znani aktorzy i prezenter. Przeżyjmy to jeszcze raz.

XVII Koncert Musica Sacra

W sobotę 13 stycznia w Pszczynie odbył się XVII Koncert "Musica Sacra". W wypełnionym po brzegi Kościele Ewangelickim rozbrzmiały najpiękniejsze kolędy i tańce świata. www.pless.pl/branze/kultura/wiecej.php?action=pokaz&id=8724 class=dodaj>[więcej]
W Miedźnej znikają barierki

W samym centrum Miedźnej, naprzeciwko Urzędu Gminy znikają barierki. Jeszcze kilka dni temu odgraniczały jezdnię od chodnika, teraz po kilku z nich nie ma większego śladu. O ich wcześniejszym istnieniu przypominają tylko dziury w chodniku. www.biznes.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=8916 class=dodaj>[więcej]
Przewrócona ciężarówka na "jedynce"

We wtorek 13 marca około godziny 7.00 doszło do wypadku na Drodze Krajowej nr 1 w Pszczynie na wysokości skrzyżowania z ulicą Męczenników Oświęcimskich. Tir na słowackiej rejestracji wpadł w poślizg i przewrócił się na prawy bok, równocześnie taranując słup oświetleniowy znajdujący się przy trasie. www.biznes.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=9219 class=dodaj>[więcej]
"Święta Wojna" w Pszczynie

W poniedziałek, oraz we wtorek, 26 i 27 marca, w Pszczynie nagrywano sceny do dwóch nowych odcinków serialu "Święta Wojna". W tych dniach w studio zamieniła sie nowa sala kongresowa Hotelu Imperium, recepcja, a także inne pomieszczenia w obiekcie oraz pobliski Stadion Leśny. www.pless.pl/branze/kultura/wiecej.php?action=pokaz&id=9301 class=dodaj>[więcej filmów]
Rowerowa Pszczyna :)

Mieszkańcy Pszczyny to bardzo zaawansowani cykliści! Bardzo wielu z nich, zamiast czeterech kółek, wybiera właśnie ten rodzaj lokomocji. To prawdziwy lokalny fenomen! Tani, zdrowy i do tego ekologiczny! Zobacz, jak jeździ się w Pszczynie. www.pless.pl/branze/bike/wiecej.php?action=pokaz&id=9465 class=dodaj>[więcej]
Pogoda z Pszczyny w TVN!

Ostatniego dnia kwietnia w Pszczyna zagościła na ekranie kanałów telewizyjnych TVN 24 i TVN Meteo. W poniedziałek Tomasz Zubilewicz, prezenter pogody w obu stacjach przemieszczał się z kamerą z miejsca na miejsce, by co 40 minut zaprezentować najbardziej urokliwe zakątki naszego miasta. www.biznes.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=9602 class=dodaj>[więcej]
Noc w komnatach Muzeum

Pszczyński zamek oblężony. Tysiące osób odwiedziły w sobotę komnaty pszczyńskiego muzeum, by ten pojedynczy raz w roku poczuć magię nocnego zwiedzania komnat. www.pless.pl/branze/kultura/wiecej.php?action=pokaz&id=9752 class=dodaj>[więcej filmów]
Dni Pszczyny 2007

Na dwa dni park zamienił się w wielką estradę. Były koncerty, dużo znakomitej muzyki, występy folklorystyczne, wystawy, imprezy sportowe i pokaz kolarstwa ekstremalnego, a na zakończenie zobaczyliśmy rewelacyjny pokaz laserowy i sztuczne ognie! www.pless.pl/branze/dnipszczyny/wiecej.php?action=pokaz&id=10302 class=dodaj>[więcej filmów]
Św. Mikołaja obudził się w Pszczynie!

Święty Mikołaj znów obudził się w Pszczynie. Podobnie jak przed rokiem najmłodsi mieszkańcy naszego miasta przywitali Mikołaja chóralnym śpiewaniem na rynku. A potem na wszystkich czekało otwarcie lodowiska z pokazem jazdy figurowej! www.mikolaj.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=11733 class=dodaj>[więcej]
Hala sportowa otwarta...

Pierwsi uczniowie mogli przetestować nową halę sportową w Pszczynie, która powstała przy ulicy Zamenhofa. Choć do oficjalnego otwarcia pozostał jeszcze miesiąc, to wszystko wygląda na dopięte na ostatni guzik. www.biznes.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=11790 class=dodaj>[więcej]
Świąteczny turniej w kręgle

Uśmiech na twarzy, doskonała przyjazna atmosfera a przede wszystkim znakomita zabawa i emocje towarzyszyły zawodnikom oraz ich opiekunom w czasie trwania Mikołajkowo-Świątecznego Turnieju w Kręgle. www.biznes.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=11766 class=dodaj>[więcej]
Świąteczna gorączka w Pszczynie

Ostatnie dni przed Wigilią sprawiają, że to w poszukiwaniu prezentów, choinki czy ryby, sklepy (te większe i mniejsze) zaczynają tętnić własnym życiem. A jak to wygląda w Pszczynie? Sprawdzała nasza ekipa, zobaczcie sami! www.biznes.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=11882 class=dodaj>[więcej]-----------------------------------

To nie wszystko! W 2007 roku mogliście również zobaczyć wiele filmów ze startów pszczyńskich rajdowców oraz pszczyńskich kolarzy ekstremalnych. Materiały wideo z ich udziałem znajdziecie odpowiednio w serwisach moto.pless.pl class=dodaj>moto.pless.pl oraz rower.pless.pl class=dodaj>rower.pless.pl.

smm / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.