pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 stycznia 2008
  • wyświetleń: 35000

Rozświetlone domy

Czasem kilkaset, a czasem kilkanaście tysięcy lampek oświetlało domostwa w Pszczynie w ostatnich dniach. To wszystko, by jeszcze bardziej poczuć świąteczną atmosferę i nadać jej blask.

Foto-temat: Rozświetlone domy
W konkursie zwyciężył Franciszek Chrobok z Ćwiklic.


Pszczyna pokazała w Boże Narodzenie bardzo jasne oblicze, na które złożyło się nadzwyczaj wiele światełek. Było pięknie i niecodziennie i nie tylko w mieście w okolicach rynku, ale także poza nim, a czasem w zupełnie innych rejonach gminy, gdzie o taką ozdobę i atrakcję postarali się sami mieszkańcy.

Poznaliśmy już zwycięzcę konkursu na najpiękniej i najbardziej estetycznie oświetloną posesję w gminie. W zabawie organizowanej przez Urząd Miejski, a odbywającej się pod patronatem medialnym portalu pless.pl, zwyciężył Franciszek Chrobok z Ćwiklic.

Foto-temat: Rozświetlone domy · fot. pless.pl


Drugie miejsce ex aequo zajęli mieszkańcy Pszczyny Grzegorz i Tomasz Kuś oraz Darek Szpek. Ze względu na wysoki poziom konkursu komisja przyznała dodatkowo wyróżnienia dla: Sylwii i Ryszarda Grabowskich z Wisły Wielkiej, Marii i Michała Dochód z Piasku, Kazimierza Janosza z Jankowic oraz Jana i Władysławy Polok z Ćwiklic.

smm / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.