pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 20 listopada 2007
  • wyświetleń: 2927

Zero tolerancji dla przemocy w szkole

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pawłowicach" podaj

W ramach pilotażu programu profilaktycznego "Zero tolerancji dla przemocy w szkole", Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Pszczynie w porozumieniu z Gminnym Zespołem Oświaty w Pawłowicach powołały "Punkt Konsultacyjny" w Gimnazjum nr 2 w Pawłowicach ul. Pukowca 4. Działał on będzie do 18 grudnia (w poniedziałki i wtorki od 14.00 do 18.00.

Dyżur pełnić będą i udzielać porad psycholog Bogusława Frankowska i pedagog, mediator Elżbieta Gałaszkiewicz - Wojciechowska. Punkt służyć ma powiększaniu dostępności do specjalistycznej pomocy psychologiczno-pedagogicznej, stworzeniu bezpośredniej możliwości korzystania przez rodziców, nauczycieli i uczniów z porad, informacji i konsultacji, umożliwi szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów wychowawczych oraz edukacyjnych dzieci.

Wspierać będzie rodziców i nauczycieli w podnoszeniu ich kompetencji wychowawczych i przebudowywaniu nieprawidłowych relacji rodzic - dziecko. Ma pomóc rodzicom w eliminowaniu sytuacji, w których brak wsparcia skutkuje generowaniem i kumulowaniem trudności wychowawczych. Każdy, kto zgłosi się o pomoc będzie mógł skorzystać z porad udzielanych przez wykwalifikowanych i doświadczonych praktyków - pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pszczynie.

Zgłosić się można bezpośrednio do Punktu w wyznaczonych godzinach lub umówić telefonicznie pod numerem Poradni - (032) 210 37 16 lub numerem Gimnazjum nr 2 w Pawłowicach (032) 472 11 04.

Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pawłowicach" podaj