pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 lutego 2003
  • wyświetleń: 7675

Wyniki Mistrzostw Pszczyny w Narciarstwie Alpejski

Poniżej przestawiamy kompletne wyniki z Mistrzostw Pszczyny w Narciarstwie Alpejskim, które odbyły się w piątek 21 lutego w Korbielowie.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

DZIEWCZĘTA:

1. KLAUDIA KLOC PG4 37.72
2. ANNA LEKI PG2 37.85
3. AGATA RYGUŁA PG1 38.57
4. CELESTYNA HARAZIN PG5 39.45
5. MICHALINA KANIA PG1 40.07
6. KATARZYNA KRUK PG3 40.12
7. AGATA SZOŁDRA PG1 40.79

8. AGNIESZKA KRZYSTOLIK 2 41.53
9. PATRYCJA MULARZ PG7 45.45
10. BARBARA NOWAK PG3 45.72
11. BEATA WIDAWSKA PG3 46.69
12. JUSTYNA HANUSEK PG5 66.35
13. LUCYNA STANEK PG4 70.46

CHŁOPCY:

1. PAWEŁ GAZDA PG1 31.18
2. MICHAŁ SZOŁDRA PG1 32.81
3. BARTŁOMIEJ GOLDA PG4 34.84
4. GRZEGORZ GRUSZKA PG5 35.90
5. MATEUSZ SOSNA PG2 35.91
6. ARKADIUSZ RAKOWSKI PG2 36.21
7. MATEUSZ KRAKOWSKI PG 36.76
8. ADRZEJ LANC PG7 38.40
9. JAROSŁAW LEKI PG3 38.45
10. ANDRZEJ SZYMONEK PG 5 39.08
11. ADAM LANC PG7 40.68
12. RYSZARD RECLIK PG3 41.67
13. MATEUSZ URBAŃCZYK PG4 43.29
14. KRYSTIAN SZYMCZAK PG2 45.47
15. WOJCIECH WIDAWSKI PG3 45.69


KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA SZKÓL PODSTAWOWYCH

DZIEWCZĘTA:

1. DOMINIKA GAZDA SP4 32.57
2. MARIKA GANDYK SP18 34.22
3. KLAUDIA JANOTA SP2 34.49
4. NATALIA NOWOK SP7 36.86
5. KAROLINA HOCHUŁ SP18 38.85
6. KASIA MICHALIK SP4 39.17
7. MIRIAM POJDA SP12 41.36
8. SARA GAMROT SP7 41.66
9. PAULINA GIEL SP2 44.33
10. FAUSTYNA NIEZGODASP12 44.47
11. KLAUDIA GABRYŚ SZP 44.74
12. MAGDA KIEŁKOWSKA SP12 44.96
13. AGATA SADURA SP18 47.89
14. KASIA KUCHARSKA SP6 48.13
15. KAROLINA TETLA SP4 49.08
16. MARTA DUBIEL SP2 52.11
17. ADRIANNA HEROK SP13 54.59
18. AMANDA OLEK SP10 54.96
19. KINGA SZPYRA SP1 57.11
20. DOMINIKA KOWALSKA SP1062.20
21. MARTYNA LUKOWIEC SP7 99.24

CHŁOPCY:

1. TOMASZ BAŁUCH SP 1 29.00
2. MAREK KUŚMIERZ SP 11 31.11
3. PRZEMEK WYROBEK SP7 31.41
4. SYLWIAN PATALONG SP 4 31.50
5. FILIP BANERT SP 4 32.08
6. JACEK GAZDA SZ .P. 33.15
7. WOJCIECH JAŃCZAK SP 18 34.06
8. ADAM KRZYSTOLIK SP18 34.31
9. TOMASZ MUSIK SP 1 34.54
10. MATEUSZ KOMAREK SP1 34.73
11. PIOTR SPYRA SP12 35.38
12. DAMIAN KUCHARSKI SP6 36.10
13. SZYMON KRAKOWSKI SP2 36.50
14. JAKUB FOLTYN SP12 37.14
15. WOJCIECH GŁĘBICKI SZP 37.57
16. PAWEŁ TRZĘSICKI SP2 38.90
17. PAWEŁ GARBACIK SP4 40.40
18. WOJCIECH PIECZKA SP 41.43
19. ŁUKASZ NOWAK SP2 41.77
20. PAWEŁ HLUBEK SP 6 46.21
21. KAROL SZPYRA SP12 47.97
22. KAMIL SZCZOTKA SP7 49.70
23. DARIUSZ LUKOWIEC SP 7 50.83
24. HENRYK ROZMUS SP 23 67.92


KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA SZKÓŁ ŚREDNICH

DZIEWCZĘTA:

1. MAGDALENA SKROBOL LO im.B.Chrobrego 34.56
2. KINGA WISNIOWSKA LO im.B.Chrobrego 45.00
3. EWA KOTAS LO 3 45.53
4. DOROTA WRÓBEL ZSRol 46.61
5. SABINA CZERWINSKA LO 3 46.85

CHŁOPCY:

1.FILIP RUDNICKI LO im.B.Chrobrego 28.80
2. RAFAŁ BOGOCZ ZSRol 32.91
3. ARKADIUSZ MAJDA LO im.B.Chrobrego 33.68
4. MAREK SZWEDA LO im.B.Chrobrego 36.27
5. PIOTR KOMONIEWSKI LO3 37.21
6. ARTUR WAGNER ZSRol 38.97
7. ANDRZEJ MAŚLORZ LO3 39.39


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ

SZKOŁY PODSTAWOWE:

1. SP 4 PSZCZYNA
2. SP 2 PSZCZYNA
3. SP 12 STUDZIONKA
4. SP 7 ĆWIKLICE
5. SP 18 PSZCZYNA
6. SP 1 PSZCZYNA
7. SP 6 CZARKÓW
8. ŚLĄSKA PRYWATNA SZKOŁA PODST.
9. SP 10 PIASEK
10. SP 11 PORĘBA
11. SP 13 WISŁA WIELKA
12. SP 5 SZKOŁA SPECJALNA

SZKOŁY GIMNAZJALNE:

1.PG 3 PSZCZYNA
2. PG 1 PSZCZYNA
3. PG 2 PSZCZYNA
4. PG 5 STUDZIONKA
5. PG 4 PSZCZYNA
6. PG 7 SZKOŁA SPECJALNA
7. SZKOŁA PRYWATNA

SZKOŁY ŚREDNE:

1. ZESPÓŁ SZKÓŁ w PSZCZYNIE / LO 3/
2. LO im. B. CHROBREGO
3. ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.