pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 lutego 2003
  • wyświetleń: 1053

Szansa dla bezrobotnych

Od stycznia bieżącego roku realizowane są bezpłatne szkolenia w ramach tzw. Pakietu Aktywizującego dla osób poszukujących pracy. Za prowadzenie szkoleń odpowiedzialna jest Placówka Kształcenia Ustawicznego Agencji Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, natomiast organizatorem szkoleń jest Centrum Kształcenia Ustawicznego przy Pszczyńskim Centrum Kultury.

Szkolenia przeznaczone są dla osób z terenu powiatu pszczyńskiego. Do tej pory przeszkolono je m.in. w zakresie: obsługi komputera – podstaw i programu Excel, prowadzenia działalności gospodarczej, prowadzenia księgowości małej firmy i obsługi kas fiskalnych. Na najbliższe dwa miesiące zaplanowano szkolenia z zakresu obsługi komputera - podstaw sieci internet, arkusza kalkulacyjnego Excel, a także obsługi kas fiskalnych oraz prowadzenia działalności gospodarczej.

Dla Głosu:

Andrzej Obetkoń
uczestnik szkolenia aktywizacja
zawodowa i arkusz kalkulacyjny Excel

Szkolenie, które przechodzę, będzie mi potrzebne w dalszej, codziennej pracy. Wcześniej nie miałem okazji zapoznania się z takimi programami jak Excel. Teraz poznałem jego możliwości. Przede wszystkim sam wykładowca przekazuje nam ten temat w sposób bardzo dostępny i fachowy. Przy tej okazji chciałbym podziękować organizatorom tego kursu. Myślę, że takie kursy mają wielkie znaczenie dla tych, którzy szukają pracy, chcą się przekwalifikować i zdobyć nowe doświadczenie.

Ilona Kiecok
uczestniczka szkolenia aktywizacja zawodowa i arkusz kalkulacyjny Excel

Jestem bardzo zadowolona z tego szkolenia - bardzo mi się podobało. Atmosfera jest super. Można się było dużo rzeczy dowiedzieć, nauczyć. Przede wszystkim jak pisać listy motywacyjne, jak pisać życiorys – to się na pewno bardzo przyda. Tak samo jak chodzi o szkolenia komputerowe, były bardzo ciekawe.

Monika Witańska
uczestniczka szkolenia aktywizacja zawodowa oraz prowadzenie
księgowości małej firmy

Szkolenie spełnia moje oczekiwania w tym sensie, że jest bardzo ciekawe, bardzo atrakcyjne, ale zbyt krótkie czasowo. Jest duża ilość wiadomości, podana w zbyt krótkim czasie. Uczestnictwo w tych szkoleniach na pewno polepszy moją sytuację na rynku pracy. Teraz będę się starała o inną pracę niż do tej pory i będę szła dalej w tym kierunku. Będę się starała znaleźć kurs równie ciekawy, ale dłuższy.


Przygotowała B.Sojka-Jany

www.pless.pl/branze/glos/artykul.php?id=374 class=dodaj>więcej w internetowym serwisie Głosu Pszczyńskiego

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.