pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 lutego 2003
  • wyświetleń: 1222

Aukcje na rzecz dzieci z SP 1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie" podaj

Na portalu pless.pl rozpoczęły się aukcje na rzecz dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszczynie, zorganizowane przez Dyrekcję i Radę Rodziców Szkoły.

Na aukcji można nabyć: dwie promesy na pełny cykl nauki (3-lata lub 4-lata) w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych (uprawnienia szkoły publicznej) w Katowicach przy ul. Bolesława Krzywoustego 11, okno wykonane przez zakład Produkcji okien Tomasza Wiktorczyka Czarków, ul. Boczna 5, złoty pierścionek ufundowany przez Pracownię Złotniczą "Klejnot" Pszczyna ( Dom Usług) i zegar wykonany w Pracowni Rękodzieła Artystycznego Marii i Andrzeja Urbańskich. Licytować można do końca marca br.

Dochody z aukcji zasilą konto Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 i przeznaczone zostaną na cele statutowe szkoły poszerzające możliwości edukacyjne uczniów.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.