pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 czerwca 2007
  • wyświetleń: 1978

Jubileuszowy Rajd po Ziemi Pszczyńskiej

Cztery trasy rowerowe i trzy szlaki piesze, które przygotowano w oparciu o ścieżki biegnące przez nasz region, były miejscem rozgrywania Rajdu po Ziemi Pszczyńskiej. Impreza odbyła się po raz trzydziesty.

W sobotę 16 czerwca w jubileuszowej imprezie udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu pszczyńskiego wraz z opiekunami – łącznie 126 osób. W tegorocznych zawodach ilość uczestników w drużynach została zwiększona i można było zgłaszać drużyny składające się nawet z 10 osób.

Trasy te zostały obsłużone społecznie przez przewodników z Koła Przewodników Beskidzkich i Terenowo–Nizinnych przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej. Z tras pieszych młodzież wybrała szlaki wiodące z Miedźnej do Pszczyny (szlak niebieski) i z Goczałkowic–Zdroju do Pszczyny (szlak żółty).

Organizatorami XXX Rajdu po Ziemi Pszczyńskiej byli: Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej przy pomocy ZG PTTK, Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie, Urząd Gminy w Miedźnej oraz Urząd Gminy w Goczałkowicach - Zdroju.

smm / pless.pl

Źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.