pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 czerwca 2007
  • wyświetleń: 2999

Zegary parkingowe do odebrania

W Wydziale Gospodarki Komunalnej pszczyńskiego magistratu można już odbierać zegary parkingowe przeznaczone dla zaopatrzeniowców.

Zegary parkingowe wydawane są dla właścicieli lub najemców placówek handlowych i gastronomicznych dla celów zaopatrzenia w obrębie Starego Miasta oraz Śródmieścia dla potrzeb zaopatrzenia. Zegar upoważnia do 20 minutowego postoju.

Osoby zainteresowane nabyciem zegara parkingowego powinny zgłosić się w Urzędzie Miejskim w Pszczynie wraz z następującymi załącznikami: zaświadczeniem o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub odpis z KRS, pieczęcią firmy oraz oświadczeniem o prowadzeniu działalności gospodarczej w obrębie Starego Miasta (ulice: Warowna, Piwowarska, Garncarska, Bramkowa, Strażacka, Rymarska, Bednarska, Bankowa, Basztowa, Ratuszowa, Bolesława Chrobrego, Piastowska, Piekarska, Tkacka) lub Śródmieścia (na ul. 3 Maja, Batorego, Poniatowskiego oraz Alei Kościuszki).

new / pless.pl

Źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.