• 21 maja 2019
  • wyświetleń: 1432

[Iskra Pszczyna] Juniorzy: Stracona szansa

Dobra połowa to za mało. Po pierwszych 45 minutach pojedynku w Żorach juniorzy Iskry mogli być w dobrych nastrojach. W drugiej odsłonie w grze pszczynian coś się jednak zacięło co też w pełni wykorzystali gospodarze i przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Juniorzy: MKS Żory - Iskra 18.05.2019

MKS Żory - MKS Iskra Pszczyna 4:3 (1:3)
bramki: 1:0 (10.), 1:1 Domiki Wieciech (20.), 1:2 Kacper Gołka (39.), 1:3 Wojciech Szpek (41.), 2:3 (60.), 3:3 (63.), 4:3 (70.)

Piotr Kościelny, Michał Klim, Karol biegier, Jakub Brudek, Kacper Gołka, Dominik Wieciech, Jakub Ogrodnik, Wojciech Szpek, Maksymilian Grygier, Patryk Zakrzewski, Marcel Nycz

Juniorzy: MKS Żory - MKS Iskra Pszczyna 18.05.2019 · fot. Andzejek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj