pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 12 czerwca 2007
  • wyświetleń: 2252

PALP: Znamy ćwierćfinalistów Pucharu

W środę 13 czerwca poznaliśmy ćwierćfinalistów Pucharu Ligi PALP.
Niestety dwa pierwsze mecze zakończyły się walkowerami wobec niestawienia się drużyny Krawieczka i Dejavu.

W pozostałych meczach awans do kolejnej rundy uzyskały zespoły Jakuba, który zrewanżował się Boschowi za niedawną porażkę ligową oraz Katona, który jako jedyna drużyna niżej notowana uzyskał awans.

Półfinalistów rozgrywek poznamy już w piątek, kiedy to do rywalizacji przystąpią faworyci. Poniżej harmonogram spotkań.

Runda wstępna – LKS Goczałkowice – środa, 13 czerwca
Elwo (5)ZRB Krawieczek (13) 3-0 (walkower)

Debeciarze (7)Dejavu (11) 3-0 (walkower)

ATS Jakub (6)Bosch (12) 5-1 (3-1)
Bramki: Drzyzga G., Stieber M., Kucharzewski M., Ścigała Ł., samobójcza – dla Jakuba oraz Czopka T. dla Boscha.

Szybkie Banany (9)Katon (10) 1-2 (1-1)
Bramki: Słabaszsewski A. – dla Bananów oraz Kędzior Ł. I Seweryn T. – dla Katona.

Ćwierćfinały – LKS Goczałkowice – piatek, 15 czerwca
(w nawiasie rezultaty uzyskane w potyczkach ligowych)

18.30 Stara Wieś (4) – Elwo (3-0 i 2-3)
18.30 Imperium (2) - Debeciarze (3-1 i 2-1)
19.20 Cadi-Car (3) - ATS Jakub (7-1 i (1-1)
19.20 Mieszko (1) - Katon (5-2 i 8-1)

Półfinały – stadion Leśny przy hotelu Imperium
data i godziny rozegrania półfinałów zostaną podane wkrótce
Stara Wieś/Elwo – Mieszko/Katon
Jakub/C-C - Imperium/Debeciarze

Dotychczasowi zdobywcy pucharu ligi:
2003-2004 Imperium
2004-2005 Instalbud
2005-2006 Instalbud
2006-2007 ???

Uwaga!
Zespoły Dejavu, Japibudu oraz ZRB Krawieczek proszone są o uregulowanie należności za walkowery!


Maciej Stieber

-------------

Informacja z dnia 11.06.2007

W związku ze zgłoszeniem się dodatkowych drużyn niewielkim zmianom uległ harmonogram Pucharu Ligi (poniżej). Do turnieju pucharowego zgłosiło się zatem 12 ligowych zespołów – jedynym nieobecnym jest Japibud.
Rozgrywki podzielone zostały na rundę wstępną i ćwierćfinały, które odbędą się w najbliższą środę i piątek (a nie jak pierwotnie było to planowane w czwartek) na terenach sportowych w Goczałkowicach, zaś mecze półfinałowe i finał odbędą się na Stadionie Leśnym przy Hotelu Imperium w Pszczynie.

Drużyny rozstawione zostały według miejsc, jakie zajęły na zakończenie sezonu 2006/2007 (miejsca w nawiasie).

Runda wstępna – LKS Goczałkowice – środa, 13 czerwca
18.30 Elwo (5) – ZRB Krawieczek (13)
18.30 Debeciarze (7) – Dejavu (11)
19.20 ATS Jakub (6) – Bosch (12)
19.20 Szybkie Banany (9) – Katon (10)

Ćwierćfinały – LKS Goczałkowice – piatek, 15 czerwca
18.30 Stara Wieś (4) – Elwo/ZRB Krawieczek
18.30 Imperium (2) - Debeciarze/Dejavu
19.20 Cadi-Car (3) - ATS Jakub/Bosch
19.20 Mieszko (1) - Szybkie Banany/Katon

Półfinały – stadion Leśny przy hotelu Imperium


Maciej Stieber

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.