Sport
- 28 października 2025
- wyświetleń: 1375
Uczniowie z Goczałkowic mistrzami wojewódzkiego finału turnieju "Z Orlika na Stadion"!
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 z Goczałkowic-Zdroju zostali mistrzami wojewódzkiego finału turnieju "Z Orlika na Stadion" w kategorii U-15, który odbył się 24 października w Bytomiu!

Nasi zawodnicy wygrali wszystkie mecze, a w wielkim finale pokonali Dynamo Rokitino 2:0.
Serdecznie gratulujemy całej drużynie oraz nauczycielom wychowania fizycznego. Życzymy powodzenia w ogólnopolskim finale na Stadionie Narodowym w Warszawie!
Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach" podaj
Za namiDzień otwarty w goczałkowickiej szkole podstawowej
Kiedy rekrutacja do przedszkoli i szkoły podstawowej w Goczałkowicach?
Za namiZabawa karnawałowo-walentynkowa w Goczałkowicach!
Laptopy i tablety z KPO dla Szkoły Podstawowej w Goczałkowicach
Gorący tematUczniowie z Goczałkowic mistrzami wojewódzkiego finału turnieju "Z Orlika na Stadion"!
Znaczenie odblasków, kasków i zapinania pasów w aucie - policyjna pogadanka w goczałkowickiej szkole
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









