Sport

  • 28 października 2025
  • wyświetleń: 1375

Uczniowie z Goczałkowic mistrzami wojewódzkiego finału turnieju "Z Orlika na Stadion"!

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 z Goczałkowic-Zdroju zostali mistrzami wojewódzkiego finału turnieju "Z Orlika na Stadion" w kategorii U-15, który odbył się 24 października w Bytomiu!

Uczniowie z Goczałkowic mistrzami wojewódzkiego finału turnieju "Z Orlika na Stadion"!
Uczniowie z Goczałkowic mistrzami wojewódzkiego finału turnieju "Z Orlika na Stadion"! · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Nasi zawodnicy wygrali wszystkie mecze, a w wielkim finale pokonali Dynamo Rokitino 2:0.

Serdecznie gratulujemy całej drużynie oraz nauczycielom wychowania fizycznego. Życzymy powodzenia w ogólnopolskim finale na Stadionie Narodowym w Warszawie!

ar / pless.pl

źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach" podaj

Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.