Sport
- 29 września 2025
- wyświetleń: 1241
Zawodnicy klubu strzeleckiego KBS Pszczyna na mistrzostwach we Wrocławiu
Zawodnicy klubu strzeleckiego KBS Pszczyna uczestniczyli w dniach od 25-28 września w Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu. Przywieźli dwa brązowe medale!
Drużyna w składzie: Artur Hadaś, Jakub Wiera i Patryk Zieleźnik zdobyli dwa brązowe medale w klasyfikacji drużynowej w konkurencjach pistolet sportowy 30+30 junior oraz pistolet pneumatyczny 60 junior.
Ponadto drużyna w składzie Patryk Zieleźnik i Antonina Jochem zdobyli 8. miejsce w konkurencji pistolet pneumatyczny mix junior.
Gratulujemy!
Zobacz także
[FOTO] Delegacja KBS Pszczyna na jubileuszu zaślubin z morzem i Kongresie Zjednoczenia
[ZDJĘCIA] Sport, rywalizacja i fair play. Za nami Pszczyńska Spartakiada Młodzieży
Zajęcia na strzelnicy wirtualnej z KST Diablak - relacja z 5 i 12 czerwca
[WIDEO, FOTO] Dekadę temu dopingowaliśmy piłkarzy w strefie kibica na rynku w Pszczynie!
[ZDJĘCIA] Kordian Trela-Muchewicz zwycięzcą pierwszej rundy Drift Open
[ZDJĘCIA] Emocje, rywalizacja i strażacka pasja. Gminne zawody strażackie w Rudołtowicach
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








