pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 15 listopada 2006
  • wyświetleń: 2197

A-klasa: Zmiana lidera

11 listopada została rozegrana zaległa, przeniesiona z 13 września, 7. kolejka spotkań A-klasy grupy: Tychy.

Niespodziewanej porażki na własnym stadionie doznała dotychczas liderująca w tabeli Iskra, która uległa zespołowi Stali Chełm Śląski 0:1. W wyniku tej porażki drużyna z Pszczyny spadła z pierwszego na trzecie miejsce w A-klasie.

Nowym liderem została drużyna LKS Goczałkowice-Zdrój, która pokonała u siebie JUW-e Jaroszowice 2:1. Na pozycję pomiędzy oboma zespołami w tabeli awansował Znicz Jankowice, który bardzo pewnie pokonał Polonię II Łaziska Górne. Gospodarze zwyciężyli 3:1. Zwyciestwo odniósł także Piast Pawłowice Śląskie, któremu nie sprostała na murawie drużyna Fortuny Wyry. Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

LKS Studzionka nie zdołała natomiast powstrzymać piłkarzy rezerw GKS Tychy '71 i przegrała na własnym boisku 1:2. Podobnież, zadowolony z wyniku nie może być LKS Rudołtowice-Ćwiklice, który przegrał u siebie z innym zespołem z Tychów, ZET 0:2.

Oskar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.