pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 8 listopada 2006
  • wyświetleń: 2119

A-klasa: Kolejne zwycięstwo Iskry

W meczach 15 kolejki A-klasy ósme zwycięstwo w sezonie odniosła przewodząca w tabeli Iskra Pszczyna, tym razem na boisku pokonany został zespół LKS Rudołtowice-Ćwiklice. Gospodarze strzelili dwie bramki, przy okazji nie tracąc żadnej. Goście zajmują obecnie przedostatnie miejsce.

W sobotę wygrała także drużyna LKS Goczałkowice Zdrój. W wyjazdowym meczu, w stosunku bramek 3:1 ograła zespół Piasta Pawłowice Śląskie. Tym samym zespół z Goczałkowic Zdroju nie stracił dystansu do lidera z Pszczyny. Te dwie drużyny ściga Znicz Jankowice, który następnego dnia pewnie poradził sobie z drużyną LKS Studzionka 3:1.

Następna kolejka rozegrana będzie 11 listopada (kolejka przeniesiona z 13 września). A w niej Iskra zagra ze Stalą Chełm, Goczałkowice z JUW- e Jaroszowice, Znicz z Polonią II Łaziska a Studzionka z GKS II Tychy 71.

Oskar / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.