Sport

  • 6 kwietnia 2024
  • 7 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 3053

Sklep BIKERS: sezon wystartował, a wraz z nim wielka wyprzedaż!

Artykuł sponsorowany:

Oficjalnie witamy sezon rowerowy, a wraz z nim wyjątkową okazję - wyprzedaż zeszłorocznych modeli rowerów! Dla tych, którzy szukają nowego sprzętu, a także dla tych, którzy chcą sprawić radość swoim bliskim, oferujemy szeroki wybór rowerów dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Sklep BIKERS: sezon wystartował, a wraz z nim wielka wyprzedaż!


Nie ma lepszego prezentu dla dziecka na komunię niż rower! To nie tylko praktyczny, ale i emocjonujący prezent, który zapewni najmłodszym wiele radości i zabawy. Zadbaj o ich zdrowie i aktywność, sprawiając im rower, który będzie zachęcał do przejażdżek i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Dla tych, którzy od dawna marzą o wymianie swojego starego roweru na nowy, to doskonała okazja! W naszym sklepie znajdziecie wiele atrakcyjnych modeli dostosowanych do różnych stylów jazdy i preferencji.

Nasi doświadczeni specjaliści służą fachową pomocą i chętnie doradzą Wam w wyborze odpowiedniego modelu. Dzięki nim znajdziecie rower idealnie dopasowany do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Sklep BIKERS: sezon wystartował, a wraz z nim wielka wyprzedaż!


Nie zwlekajcie więc dłużej i już teraz odwiedźcie nasz sklep, aby skorzystać z wyjątkowej promocji na zeszłoroczne modele rowerów. Rozpocznijcie sezon rowerowy w dobrym stylu i cieszcie się piękną pogodą oraz aktywnym spędzaniem czasu na dwóch kółkach!

Przykładowe modele promocyjneUNIBIKE EVO
Cena regularna: 5299PLN
Cena promocyjna: 4599PLN!UNIBIKE EVO


UNIBIKE VOYAGER w wersji damskiej i męskiej
Cena regularna: 3299PLN
Cena promocyjna: 2899PLN!UNIBIKE VOYAGER


UNIBIKE VOYAGER


BARTON TRIP 2.0
Cena regularna: 6999PLN
Cena promocyjna 6599PLN!BARTON TRIP 2.0


MAXIM MT 2.2
Cena regularna: 2099PLN
Cena promocyjna: 1899PLN!MAXIM MT 2.2


Sklep rowerowy BIKERS