Sport

  • 28 marca 2024
  • 1 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 1945

Program KLUB: kluby sportowe mogą otrzymać do 17 tysięcy złotych. Spotkanie konsultacyjne

Za nami:

We wtorek, 2 kwietnia o 18.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Pszczynie odbędzie się spotkanie konsultacyjne ws. Rządowego Programu Klub. Umożliwia on pozyskanie do kilkunastu tysięcy złotych na działalność związaną ze sportem. Z zainteresowanymi spotka się Andrzej Wojtanowicz, konsultant wojewódzki.

Z zainteresowanymi spotka się Andrzej Wojtanowicz, konsultant wojewódzki.
Z zainteresowanymi spotka się Andrzej Wojtanowicz, konsultant wojewódzki · fot. UM Pszczyna


Rządowy program Klub został przygotowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Tegoroczny nabór rozpoczął się 25 marca i potrwa do 30 kwietnia.

- Program Klub umożliwia klubom jednosekcyjnym pozyskanie do 12 tysięcy złotych, a wielosekcyjnym do 17 tysięcy złotych na wsparcie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży, realizowanych przez kluby sportowe działające w formie stowarzyszenia w lokalnych środowiskach sportowych. Zachęcam, aby skorzystać z tych możliwości - mówi Andrzej Wojtanowicz.

Jak zapowiada, podczas spotkania zostaną przedstawione zmiany zasad uczestnictwa w edycji 2024.

- 2 kwietnia przedstawię zmiany w regulaminie. Będzie również okazja do rozmów i pytań. Mam nadzieję, że zaowocuje to rekordową liczbą klubów z naszego powiatu, które skorzystają z dofinansowania - dodaje Andrzej Wojtanowicz.

Wszystkie materiały dotyczące Programu Klub są również dostępne na stronie https://rzadowyprogramklub.pl/

ar / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.