Sport

  • 26 marca 2024
  • wyświetleń: 486

4. Turniej Siatkówki Amatorskich Drużyn Mieszanych

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Powiat Pszczyński zapraszają do udziału w 4. Turnieju Siatkówki Amatorskich Drużyn Mieszanych o Puchar Starosty Pszczyńskiego, który odbędzie się w sobotę 20 kwietnia.

Siatkarki UKS Centrum Pszczyna rozegraja mecz o mistrzostwo I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet
Siatkarki UKS Centrum Pszczyna rozegraja mecz o mistrzostwo I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet · fot. Mateusz Tunk


Drużyna musi składać się z maksymalnie 10 osób, głównie mieszkańców powiatu pszczyńskiego (w każdym zespole dopuszcza się możliwość zgłoszenia jednego zawodnika spoza terenu powiatu), którzy ukończyli 16 lat i nie są zgłoszeni do rozgrywek prowadzonych przez PZPS lub inny wojewódzki związek piłki siatkowej. W trakcie trwania meczu na boisku musi przebywać minimum jedna zawodniczka. W turnieju może wziąć udział maksymalnie 12 zespołów, a rywalizacja odbywać się będzie na trzech boiskach.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "Turniej Siatkówki") do 12 kwietnia. W zgłoszeniu należy podać: nazwę zespołu, imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz telefon kontaktowy. Wpisowe do turnieju w wysokości 200 zł należy uiścić do 12 kwietnia (przelewem na konto BS 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 lub osobiście w biurze POSiR).

W ramach wpisowego organizator zapewnia: rozgrywki sportowe, obsługę sędziowską, opiekę medyczną i techniczną, puchary i statuetki dla najlepszych oraz nagrody. Rozpoczęcie turnieju zaplanowane jest na godzinę 9.00.

Regulamin i kartę zgłoszeniową pobierzecie na stronie internetowej POSiR w Pszczynie otwiera się w nowym oknie.

posir

ar / pless.pl

źródło: POSiR Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj