Sport

  • 18 października 2023
  • 20 października 2023
  • wyświetleń: 1049

ULKTS Pszczyna zaprasza na kolejne mecze tenisa stołowego III i II ligi mężczyzn!

Za nami:

W środę 18 października o godzinie 18:30 drużyna III-ligowa zmierzy rakiety z drugim zespołem KTS II Mysław Mysłowice. Natomiast w piątek 20 października o godzinie 18:00 drugoligowcy podejmą u siebie młody zespół MKS Czechowice Dziedzice.

Mecz tenisa stołowego
Mecz tenisa stołowego · fot. ULKTS Pszczyna


Dodajmy ze to trzecia kolejka pierwszej rundy. Dwa pierwsze mecze nasza drużyna ULKTS II Pszczyna wygrała z LKS Orzeł Kozy 10/0 oraz z LKS Lesznianka II Leszna Górna 7/3.

Nasza drużyna rozegrała dwa mecze i z KS VIRET Zawiercie przegrywamy 4/6 a z LITS ANDERS ŻYWIEC 2/8. W piątek walczymy o pierwsze punkty. Zapowiada sie ciekawy mecz, jeśli ktoś chce zobaczyć jak gra się trzymając rakietkę uchwytem piórkowym (najczęściej spotykanym w Azji) to będzie okazja zobaczyć i to na wysokim poziomie. W składzie ekipy z Czechowic gra dwóch piórkowców. Zapraszamy do Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie ul K. Wielkiego 5 na godzinę 18.00!

ulkts

Janusz Friebe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ULKTS Pszczyna" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ULKTS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ULKTS Pszczyna" podaj