Reklama

Sport

  • 31 sierpnia 2023
  • 4 września 2023
  • wyświetleń: 5191

[FOTO, WIDEO] Festiwal Sportu na pszczyńskim rynku

Czternaście klubów sportowych i stowarzyszeń zaprezentowało swoją ofertę mieszkańcom gminy Pszczyna podczas "Festiwalu Sportu" odbywającego się w niedzielę, 3 września na starówce.

Festiwal Sportu na pszczyńskim rynku - 03.09.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Poza możliwością zapoznania się z ofertą danego klubu, każdy wystawca przygotował konkursy i konkurencje dla odwiedzających. Dzięki temu uczestnicy festiwalu mogli wygrać nagrody, a także vouchery uprawniające do korzystania z bezpłatnych zajęć.

Loading...


Od wielu lat inwestujemy w rozwój sportu na terenie gminy Pszczyna. Finansujemy organizację zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży, wspieramy działalność klubów oraz podmiotów zaangażowanych w organizację zawodów sportowych. W ubiegłym roku na ten cel przeznaczyliśmy prawie 1,3 mln zł. W tym roku kwota ta przekroczy 1,5 mln zł.

Dariusz SkrobolBurmistrz Pszczyny


Burmistrz podkreśla, że gmina finansuje również utrzymanie i rozbudowę sportowej infrastruktury.

W niedzielne popołudnie na pszczyńskim rynku pojawiły się również muzyczne akcenty. Przed publicznością zaprezentowały się utalentowane wokalistki skupione wokół Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu "VoicePless".

Organizatorem wydarzenia są MORiS Pszczyna oraz Klub Tenisowo-Narciarski "Greg Team".

Expo Zdrowie w Pszczynie - 03.09.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl

BM / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.