Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 18 września 2006
  • wyświetleń: 2849

PLKS Pszczyna tuż przed sezonem

Dwa mecze i dwie porażki - to bilans sobotniego turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Chorzowa, w wykonaniu zawodniczek PLKS-u Pszczyna. Turniej ten był ostatnim sprawdzianem pszczynianek przed nadchodzącym nowym sezonem, który startuje w sobotę 23 września. Nie ma jednak co panikować, PLKS grał z pierwszoligowymi zespołami.

Podopieczne Wojciecha Bućko przegrały pierwszy mecz z gospodarzem turnieju - zespołem Sokół Chorzów. Dwa pierwsze sety kompletnie nie wyszły naszym siatkarkom. Dopiero w trzecim pszczynianki się obudziły i wygrały 27:25. Niewiele brakowało, a mecz zakończyłby się tie-brak'iem. W czwartym secie PLKS Pszczyna prowadził 24:22, niestety kilka błędów spowodowało przegraną 27:25 i cały mecz 3:1 (25:14; 25:18; 25:27; 27:25).

W drugim spotkaniu z pierwszoligowym SMS Sosnowiec, pszczynianki nie ugrały już seta i przegrały mecz 0:3 (19:25; 18:25; 22:25), zajmując ostatnie miejsce w turnieju.

Warto wspomnieć, że w zespole PLKS-u wystąpiła nowa zawodniczka Karina Grząba, któa do tej pory grała w Sokole Chorzów.

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.