Reklama

Sport

  • 19 sierpnia 2023
  • 21 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 6401

[FOTO] Kabriolety na rynku w Pszczynie w ramach trasy po południowej Polsce!

18 sierpnia z centrum Świeradowa-Zdroju ruszyła piąta edycja wydarzenia organizowanego przez Fundację CABRIO POLAND, Summer Patrol by Cabrio Poland "Mountain Edition". Impreza jest kwintesencją wszystkiego, co charakteryzuje turystykę samochodową spod znaku cabrio! W sobotę 19 sierpnia zawitała również do Pszczyny!

Summer Patrol by Cabrio Poland "Mountain Edition" na rynku w Pszczynie - 19.08.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Organizowany raz do roku w połowie sierpnia wspólny przejazd miłośników cabrio to idealna okazja do spotkań i rozmów z właścicielami cabrio z całego kraju. Impreza ma charakter otwarty i skupia wokół siebie pasjonatów wiatru we włosach.

W trakcie przejazdu Fundacja CABRIO POLAND planuje postoje patrolu, na których organizowane są konkursy z nagrodami dla zainteresowanych. W ramach projektu, zorganizowanych zostanie 5 postojów na trasie, oraz dwa noclegi, gdzie powstanie na polu namiotowym baza CABRIO CAMP! Świeże górskie powietrze, kręte drogi, lasy i ogniska z gitarą w Kuter Porcie w Nieznanowicach, zwiedzanie przepięknych miejsc południowej Polski - także Pszczyny.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.