Reklama

Sport

  • 21 lipca 2023
  • 28 lipca 2023
  • wyświetleń: 1598

Wakacje z Reformerem - serdecznie zapraszamy

Materiał partnera:

Dziś Chcemy przybliżyć Wam jeden ze sprzętów do pilatesu, jakim jest Reformer. Jest to najpopularniejsza maszyna do pilatesu, na której wykonujemy różnorodne ćwiczenia w różnych ustawieniach: leżąc, klęcząc, siedząc lub stojąc.

Wakacje z Reformerem


To leżanka ze sprężynami generującymi opór, pozwalająca stopniowo intensyfikować wysiłek. Dzięki temu urządzeniu łatwiej nam o skorygowanie swojego ciała i wykonanie prawidłowo ruchu, co wpływa na utrzymanie prawidłowej postawy w ciągu dnia.

Reformer zapewnia przeprowadzenie treningu całego ciała poprzez wykonywanie różnorodnych, dynamicznych, intensywnych, lecz jednocześnie płynnych i nieobciążających dla organizmu ćwiczeń. Trening ten możemy powtarzać wielokrotnie w tygodniu. Jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego:
  • sportowców,
  • osób aktywnych,
  • osób w procesie rehabilitacji wspomagając powrót do pełnej sprawności,
  • osób, które zaczynają przygodę z aktywnością.


Reasumując, pilates nie ma ograniczeń i właśnie na tym polega jego fenomen. Ćwiczyć może każdy i to bez ograniczeń. Taki trening zwiększa siłę mięśniową, elastyczność, poprawia postawę ciała oraz ogólny stan zdrowia.

Na co dzień skarżysz się na ból pleców, karku, czujesz, że Twoje ciało jest coraz mniej mobilne, mniej sprawne, a wykonywanie prostych czynności przychodzi Ci z dużym trudem? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Poniżej umieszczamy dwa krótkie nagrania z wykorzystaniem reformera. Przedstawiamy w nich ćwiczenia, które mają na celu otworzyć klatkę piersiową, wzmocnić mięśnie brzucha i pleców, rozluźnić miejsca, które są najczęściej pospinane. Zapraszamy do oglądania i oczywiście do osobistego spróbowania.

Jeśli czujesz, że i Ty tego potrzebujesz - nie zwlekaj!

W naszym Studio prowadzimy zajęcia na reformerze indywidualne bądź w duecie.

Szczegółowe informacje i zapisy na zajęcia pod nr tel 608-760-797.

Zapraszamy serdecznie
Studio Pilates Holica
Łąka ul. Fitelberga 6

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.