• 19 lipca 2023
  • wyświetleń: 2545

Zawodnik UKS Avatar wicemistrzem Polski!

Bartosz Łyżwa z klubu kolarskiego UKS Avatar z Kobielic został wicemistrzem Polski w jeździe indywidualnej na czas!

Bartosz Łyżwa - zawodnik UKS Avatar wicemistrzem Polski - 07.2023 · fot. UKS Avatar

Młody kolarz wśród juniorów młodszych zajął II miejsce podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym. W Częstochowie zawodnicy rywalizowali na trasie o długości 10 kilometrów. Bartosz pokonał dystans w nieco ponad 13 minut.

Blisko podium znaleźli się również Łukasz Rutkowski i Agata Sekta. W klasyfikacji klubowej UKS Avatar uplasował się na 2. miejscu!

Wielkie brawa dla zawodników i ich trenerów!