Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 10 września 2006
  • wyświetleń: 6317

PALF: Inny styl

PALF: Inny styl
Hotel Imperium rozgromił drużynę Prodrexu


W niedzielne popołudnie 10 września 2006 roku przy pięknej bezchmurnej pogodzie, na boisku Zespołu Szkół w Pszczynie, w siedmiu spotkaniach trzeciej kolejki Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu padło 35 bramek.

Po trzech seriach gier na małych boiskach trudno sobie wyobrazić, że ktoś może zatrzymać obrońców mistrzowskiego tytułu. Bowiem w swoim trzecim ligowym meczu mistrzowie odnieśli trzecie zwycięstwo i to trzecie zwycięstwo „do zera”. Tym razem Hotel Imperium rozgromił dotychczas niepokonany team Prodrexu.

Sporo szczęścia miał zespół Szybkich Bananów, który w potyczce z Rutgersami przegrywał, aby ostatecznie wygrać zdobywając zwycięską bramkę minutę przed końcowym gwizdkiem.

W swoim kolejnym meczu nie zachwycili wicemistrzowie ATS Jakub. Zespół z Osiedla Daszyńskiego, co prawda wygrał z OKSem Żubry, lecz uczynił to w słabym stylu.

Jeszcze słabiej wypadł zespół Mieszka. Mający wielkie aspiracje zawodnicy czwartego zespołu minionego sezonu w derbowym pojedynku z Termexem zagrali zdecydowanie poniżej oczekiwań, co też skwapliwie wykorzystali bardzo „zmotywowani” piłkarze pod wodzą Jacka Krętosza i pewnie wygrali.

Niezwykle dramatyczny przebieg miał mecz Poligonersów z Relaksem. Szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną raz na drugą stronę. Grającym bez zmiany zawodnikom Reklasu należą się duże brawa za bardzo dobrą postawę. Mimo to nie było im dane cieszyć się z pierwszych punktów w tym sezonie, bowiem dosłownie w ostatniej sekundzie spotkania bramkę na wagę trzech punktów zdobył dla drużyny z osiedla Powstańców Śląskich Dariusz Szłapa.

Przed tygodniem pierwszy punkt teraz pierwsze zwycięstwo w pszczyńskiej lidze odniósł zespół Bayernu. Beniaminek z Czechowic w ostatnich dziesięciu minutach spotkania z innym beniaminkiem Kilersami zdobył cztery bramki i bardzo pewnie zainkasował komplet punktów.

Bardzo wielu kibiców przybyło na ostatni pojedynek „piłkarskiej” niedzieli Fa-Kt vs. Komet. Ci, którzy liczyli na sensację, grad kartek i brutalną grę srodze się zawiedli. Komet zaprezentował zupełnie inny styl gry niż przed tygodniem. Grał twardo, ale fair a co więcej taki styl przyniósł im drugie ligowe zwycięstwo.

PALF: Inny styl · fot. Andzejek


Komplet wyników III kolejki – niedziela, 10 września 2006r.:

LMB Rutgers – Szybkie Banany 1:2 (1:1)
Bramka dla Rutgersów: Piotrowski Gabriel
Bramki dla Szybkich Bananów: Jaromin Błażej (dwie)

Prodrex – Hotel Imperium 0:8 (0:5)
Bramki dla Hotelu Imperium: Wala Tomasz (cztery), Majewski Maciej (dwie), Kubiczek Łukasz (dwie)

OKS Żubry – ATS Jakub 1:3 (1:2)
Bramka dla Żubrów: Szczepańczyk Paweł
Bramki dla Jakuba: Tomża Ireneusz, Otremba Dawid, Grygier Maciej,

Mieszko – Termex 1:3 (0:0)
Bramka dla Mieszka: Mika Łukasz (przedłużony rzut karny)
Bramki dla Termexu: Świerkot Michał, Krętosz Jacek, Kania Mateusz

Poligoners – Relaks Katon Pub 5:4 (3:3)
Bramki dla Poligonersów: Szłapa Dariusz (dwie, w tym jedna z przedłużonego rzutu karnego), Miłosz Osiński (dwie), Folwarczny Adam
Bramki dla Relaksu: Seweryn Tomasz (dwie), Kędzior Adrian, Strzemiecki Janusz

Bayern Czechowice – Kilers 4:0 (0:0)
Bramki dla Bayernu: Gumiński Sławomir (dwie, w tym jedna z przedłużonego rzutu karnego), Budny Wojciech, Pietruszka Wiesław
Żółte kartki: Gumiński Sławomir (Bayern), Musioł Rafał (Kilers)

Fa-Kt – Komet 1:2 (1:1)
Bramka dla Fa-Ktu: Baca Paweł
Bramki dla Kometu: Koczet Szymon, Mańka Dawid
Żółta kartka: Kubica Szymon (Komet)

W przyszłą niedzielę 17 września zostanie rozegrana IV seria gier w Pszczyńskiej Amatorskiej Lidze Futsalu. Jako, że uległy zmianie godziny rozgrywania dwóch spotkań poniżej harmonogram najbliższej kolejki:

IV kolejka, niedziela, 17 września 2006:
12:00 Kilers - Fa-Kt
12:50 Termex – Poligoners
13:40 Hotel Imperium – Mieszko
14:30 Komet - ATS Jakub
15:20 Szybkie Banany – Prodrex
16:10 Relaks - Bayern Czechowice
17:00 OKS Żubry – LMB Rutgers


Andzejek

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.