Sport

  • 6 lipca 2023
  • wyświetleń: 1536

ULKTS Pszczyna z awansem do II ligi. Spotkanie z burmistrzem

W tym roku zawodnicy Uczniowskiego Ludowego Klubu Tenisa Stołowego w Pszczynie wywalczyli awans do II ligi grupy mistrzowskiej. We wtorek przedstawiciele klubu spotkali się w ratuszu z burmistrzem.

Spotkanie z Uczniowskim Ludowym Klubem Tenisa Stołowego w Pszczynie
Spotkanie z Uczniowskim Ludowym Klubem Tenisa Stołowego w Pszczynie - 4.07.2023 · fot. UM Pszczyna


Burmistrz Dariusz Skrobol wspólnie z zastępcą Magdaleną Czarnecką oraz dyrektorem Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu Sławomirem Kowalskim pogratulowali prezesowi Zbigniewowi Jackowi, trenerowi Januszowi Friebe oraz zawodnikom awansu i życzyli kolejnych zwycięstw.

Jako gmina kładziemy nacisk na rozwój klubów sportowych, a także zajęć kierowanych do dzieci i młodzieży. Cieszę się, że w naszym regionie nie brakuje pasjonatów angażujących się w działalność sportową. Fantastycznie, że idą za tym sukcesy.

Dariusz SkrobolBurmistrz Pszczyny


Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego Pszczyna powstał w 2002 roku z myślą o reaktywowaniu klubu zrzeszającego najlepszych zawodników tej dyscypliny sportu z naszego regionu. Obecnie bazą szkoleniową jest Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie na osiedlu Piastów, gdzie przede wszystkim prowadzone jest szkolenie dzieci i młodzieży.

BM / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ULKTS Pszczyna" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ULKTS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ULKTS Pszczyna" podaj