• 25 czerwca 2023
  • 26 czerwca 2023
  • wyświetleń: 5637

Pszczyńskie mażoretki przywiozły brąz z Mistrzostw Europy!

Pszczyńskie Mażoretki Fresh na Mistrzostwach Europy w Mariborze w Słowenii zdobyły brązowy medal i otrzymały tytuł II Wicemistrzyń Europy!

Pszczyńskie mażoretki na Mistrzostwach Europy wywalczyły brąz - 22.06.2023 · fot. Mażoretki Fresh

Mażoretki Fresh z Pszczyny odniosły kolejny sukces! Po zdobyciu tytułu drugich wicemistrzyń Polski i brązowego medalu w kategorii POMPON CLASSIC UKŁAD SCENICZNY SENIORKI, otrzymały awans na Mistrzostwa Europy Mażoretek w Mariborze. Tam w czwartek 22 czerwca wywalczyły 3 miejsce i brązowy medal!

Brawa dla dziewczyn i pani trener Marty Jabłońskiej za poświęcony czas, włożony wysiłek i wielkie serce! Organizatorem zawodów był MWF - Majorette-sport WORLD Federation.

Skład drużyny: Żaneta Kowalska, Natalia Kaczmarek, Emilia Dajka, Agata Herok, Natalia Oko, Maja Fuchs, Zofia Fuchs, Karolina Koczy, Róża Suchoński, Joanna Jonderko, Małgorzata Libera, Wiktoria Zielińska, Olivia Młodzianowska, Martyna Tłuczyńska. Kapitan: Dominika Biela, trener: Marta Jabłońska.