Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 4 września 2006
  • wyświetleń: 6519

PALF: Emocje...

PALF: Emocje...
Momentami gra Kometu nie przypominała zawodów piłkarskich


W niedzielne popołudnie 3 września po raz drugi w dwunastym sezonie spotkali się zawodnicy Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Tym razem atmosfera była wyjątkowa gdyż aż w pięciu z siedmiu rozegranych spotkań było bardzo wiele emocji.

W meczu otwarcie XII serii gier bardzo ciekawe widowisko stworzyli zawodnicy Termexu i Prodrexu. Ostatecznie po końcowym gwizdku z drugiego ligowego zwycięstwa cieszył się zespół pod wodzą Witoszka. Zaś Termex może znów żałować straty wszystkich punktów, tym razem m.in., dlatego iż nie wykorzystał dwóch przedłużonych rzutów karnych.

Po ubiegłotygodniowej porażce nastroje poprawili sobie zawodnicy z Poligonu, którzy tym razem pewnie pokonali team Kilersów. Dla beniaminka była to już druga tak wysoka porażka w sezonie.

Relaks w pojedynku z Mieszkiem dobrze zaprezentował się tylko w pierwszej odsłonie, kiedy to prowadził 2:1. Zespół z Osiedla Piastów podobnie jak ubiegłej niedzieli po nieco słabszej pierwszej części, w drugich dwudziestu minutach zagrał już dużo skuteczniej i ostatecznie bardzo pewnie wygrał.

Ciekawie było także w potyczce Szybkich Bananów z połączonymi siłami OKSu i Żubrów. Drużyna kierowana przez Cygana, mimo, że dwukrotnie obejmowała prowadzenie zdołała wywalczyć jedynie punkt.

Bardzo wiele emocji (i to niestety nie tylko tych pozytywnych) było w meczu Kometu z Bayernem. Duże brawa należą się beniaminkowi z Czechowic, który zdołał się przeciwstawić bardzo agresywnie i siłowo grającym zawodnikom Kometu i wywalczył swój pierwszy punkt w rozgrywkach pszczyńskiej ligi.

Drugie ligowe zwycięstwo w nowym sezonie na „małych” boiskach odniósł mistrz Hotel Imperium, który zaprezentował się jeszcze lepiej niż w pierwszej kolejce tym razem gromiąc LMB Rutgers aż siedmioma bramkami. Dzięki tak wysokiej wygranej Imperium objęło przewodnictwo w ligowej tabeli.

Jak do tej pory ciężko gra się wicemistrzom. Tym razem scenariusz z pierwszej kolejki się jednak nie powtórzył. Bowiem, mimo, że Fa-Kty zagrały dobre spotkanie i dwukrotnie obejmowały prowadzenia, nie potrafiły jednak „dobić” zespołu z Osiedla Daszyńskiego, który w końcowych minutach zdołał się podnieść i przechylić szale na swoją korzyść.

Tak, więc w pierwszej wrześniowej serii gier padło 37 bramek. Najlepszym snajperem po dwóch kolejkach jest Łukasz Kubiczek z Imperium. Tuż za jego plecami dwaj zawodnicy Mieszka – Mika i Maszudziński.

Ładne żniwo zebrali także sędziowie, którzy pokazali aż sześć żółtych i jedna czerwona kartkę.

PALF: Emocje... · fot. Andzejek


Komplet wyników II kolejki – niedziela, 3 września 2006r.:

Termex – Prodrex 1:2 (0:2)
Bramka dla Termexu: Kania Mateusz
Bramki dla Prodrexu: Niemiec Grzegorz, Niemiec Piotr (przedłużony rzut karny)
Żółte kartki: Milejski Artur, Świerkot Michał (obaj Termex), Niemiec Grzegorz (Prodrex)

Kilers – Poligoners 1:7 (1:4)
Bramka dla Kilersów: Słabaszewski Arkadiusz
Bramki dla Poligonersów: Kajstura Wojciech (dwie), Szłapa Dariusz, Osiński Miłosz, Komander Dariusz, Hulboj Sławomir, Herok Rafał

Relaks Katon Pub – Mieszko 2:6 (2:1)
Bramki dla Relaksu: Wieczorek Tomasz (dwie)
Bramki dla Mieszka: Maszudziński Bartosz (dwie), Pater Wojciech (dwie), Bebło Łukasz, Mika Łukasz

Szybkie Banany – OKS Żubry 2:2 (1:0)
Bramki dla Szybkich Bananów: Paliczka Kamil, Musiolik Sebastian
Bramki dla OKSu: Wiktorczyk Miłosz, Ochman Dawid
Żółta kartka: Jaromin Błażej (Szybkie Banany)

Komet – Bayern Czechowice 1:1 (1:0)
Bramka dla Kometu: Koczet Szymon
Bramka dla Bayernu: Zemczak Marcin
Żółte kartki: Koter Marcin, Kos Adrian (obaj Komet)
Czerwona kartka: Szatanik Krzysztof (Bayern Czechowice) – w 31 minucie - pauzuje w następnej kolejce

Hotel Imperium – LMB Rutgers 7:0 (6:0)
Bramki dla Imperium: Kubiczek Łukasz (dwie), Rydzko Mariusz (dwie), Wala Tomasz, Majewski Maciej, Krawczyk Sebastian

Fa-Kt – ATS Jakub 2:3 (1:1)
Bramki dla Fa-Ktu: Pojda Wojciech, Prax Bartosz
Bramki dla Jakuba: Tomża Ireneusz, Otremba Dawid, Górny Andrzej,


Andzejek

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.