pless.pl

Reklama

Sport

  • 3 kwietnia 2023
  • 23 maja 2023
  • wyświetleń: 2466

[FOTO] 7. Leśne Bieganie dla Zdrowia - bieg i nordic walking

W sobotę, 20 maja po raz siódmy odbyło się "Leśne Bieganie Dla Zdrowia w Gminie Miedźna" na dystansie 5 i 10 kilometrów.

Reklama

7. Leśne Bieganie dla Zdrowia - 20.05.2023 · fot. UG Miedźna


Tym razem ze względu na budowę drogi ekspresowej S1 w Gminie Miedźna i remont ul. Miodowej we Frydku, organizatorzy przenieśli miejsce startu i mety do Gilowic przy tzw. "rurociągu".

Do zawodów zgłosiło się 141 zawodniczek i zawodników, a ostatecznie wystartowało 131 osób. Na wszystkich uczestników zawodów na mecie czekały pamiątkowe medale, woda, kiełbaska z grilla, a dla najlepszych zawodniczek i zawodników były puchary i bony towarowe.

Najmłodszą uczestniczką zawodów była siedmioletnia Antonina, zaś seniorem imprezy Pan Adam.

7 leśne bieganie wsparli: GOPS wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miedźnej, Rada Sołecka Wola I, firma Multimetro z Mikołowa, LKS "Sokół" w Woli.

Cała obszerna fotorelacja znajduje się na Facebooku Gminy Miedźna, a szczegółowe wyniki znajdują się pod linkiem: Wyniki VII Leśnego Biegania dla Zdrowia w Gminie Miedźna.

Organizatorzy: Gmina Miedźna, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku.

ar, BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.