Sport

  • 13 grudnia 2022
  • wyświetleń: 2955

Stypendia i nagrody sportowe w gminie Miedźna rozdane

W poniedziałek, 12 grudnia przyznano stypendia i nagrody sportowe za rok 2022 dla najlepszych sportowców z gminy Miedźna!

Stypendia i nagrody sportowe w Gminie Miedźna rozdane - 12.12.2022 · fot. UG Miedźna


Wręczyli je wójt Jan Słoninka razem z Przewodniczącym Rady Gminy Miedźna Andrzejem Kempnym i Kierownikiem Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli Ireneuszem Mietlińskim.

Wśród laureatów znaleźli się:

  • Amelia Tomala
  • Daria Jaczyńska
  • Błażej Tomala
  • Filip Madejski
  • Wiktor Panczykowski.


Nagrodę otrzymali również trenerzy:

  • Paweł Ciemierz GKS Piast Wola
  • Sławomir Formas MUKS Gilus Gilowice.


Złożono gratulacje i wyrazy uznania za zdobyte sukcesy, wysokie wyniki i osiągnięcia sportowe w 2022 roku, podziękowano za reprezentowanie gminy Miedźna w zawodach na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym.

- Każdy sportowy sukces przyjmowany jest przez nas z radością, dumą i satysfakcją. Gratuluję dotychczasowych dokonań, wspaniałej formy, umiejętności sportowych i życzę kolejnych sukcesów, wytrwałości w wytyczaniu i osiąganiu nowych celów, spełnienia sportowego, a także pomyślności w życiu osobistym - mówił wójt Jan Słoninka.

Złożono również w imieniu własnym i mieszkańców gminy Miedźna serdeczne gratulacje i wyrazy uznania rodzicom:

- Sukcesy sportowe państwa dzieci są powodem do dumy, radości i satysfakcji. Wiemy wszyscy dobrze, że najważniejsze dla młodego sportowca jest wsparcie osób bliskich. Dotychczasowe osiągnięcia dziecka to kapitał, który inspiruje do podejmowania kolejnych, ambitnych wyzwań. Życzymy aby kolejne osiągnięcia młodego sportowca budowały kolejne wspaniałe etapy życia, dążąc jednocześnie do sportowych sukcesów, uwieńczonych wspólnym przeżywaniem radości, zarówno z małych, jak i wielkich zwycięstw. Mamy przekonanie, że w bliższej i dalszej przyszłości będziemy obserwować wielkie sukcesy Państwa dzieci w "świecie sportu". Życzymy dalszej wytrwałości, zdrowia i sił w wychowywaniu młodego sportowca - mówił wójt.

Serdecznie gratulujemy!

ar / pless.pl

źródło: UG Miedźna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.