pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 31 lipca 2006
  • wyświetleń: 4360

Puchar Prezesa LKS Studzionka pojechał do Pawłowic

Puchar Prezesa LKS Studzionka pojechał do Pawłowic


Piłkarze IV ligowego Pniówka Pawłowice okazali się bezkonkurencyjni w walce o Puchar ufundowany przez prezesa LKS Studzionka. W meczu półfinałowym nie dali najmniejszych szans ekipie gospodarzy, wygrywając wysoko, bo aż 7:0! (bramki: Tomasz Zyzak i Arkadiusz Żurkowski po 2, Michał Szczepankiewicz, Bartosz Wojtków, Artur Miły po 1).

Ten wynik był ogromnym zaskoczeniem dla kibiców ze Studzionki. Wszyscy liczyli na nawiązanie równorzędnej walki z bądź co bądź rezerwową drużyną z Pniówka.

W drugim półfinale Ogrodnik Cielmice wygrał 1:0 z Czarnymi Piasek. Mecz był bardzo wyrównany i gdy wydawało się, że finalistę wyłonią rzuty karne, bramkę dla Ogrodnika zdobył Mariusz Barzycki.

W meczu o III miejsce spotkały się więc ekipy LKS Studzionka i Czarnych Piasek. Gospodarze bardzo chcieli zatrzeć niekorzystne wrażenie jakie pozostawili po pierwszym meczu. Sztuka ta w pełni im się udała. Po dwóch bramkach Tomasza Kilana i jed nej Marka Skrzyszowskiego, pokonali Czarnych 3:0

W finale Ogrodnik Cielmice stanął przed szansą na piąte zwycięstwo w studzieńskim turnieju. Jednak dzisiaj to Pniówek Pawłowice dyktował warunki, pewnie wygrywając 2:0, po golach Tomasza Zyzaka i Krzysztofa Bodzionego.

Turniej prowadziła trójka sędziowska: Marcin Stoń, Jan Franke i Antoni Spyra.

Pod adresem - lksstudzionka.oz.pl class=dodaj target=_blank>lksstudzionka.oz.pl można zobaczyć zdjęcia z turnieju.

mk92 / klub.pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.