Sport
- 14 listopada 2022
- wyświetleń: 2085
Jankowicki klub na mistrzostwach karate w Dębicy i Czerwionce
To była bardzo pracowita sobota dla zawodników z jankowickiego Klubu Karate Kyokushinkan. Sensei Sławomir Jurczak pojechał z reprezentantką Polski i klubu w kata na Mistrzostwa Europy do Dębicy! Zawodnicy startowali też w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Rybnickiego w Czerwionce-Leszczynach.
Wiktoria Piszczek zajęła w Dębicy 9 miejsce na 18 startujących zawodników z 17 państw z całej Europy.
Oprócz tego siedmiu zawodników klubu wystartowało w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Rybnickiego. Brało w nich udział 240 zawodników. Nasi karatecy zdobyli 6 medali i kolejne doświadczenia, które na pewno będą procentowały w następnych startach.
Na podium miejsca zajęli:
1. Urszula Długosz - złoty w kumite
2. Dominika Kocoń - złoty w kumite
3. Aleksandra Zajas - srebrny w kumite
4. Maja Klemens - srebrny w kumite
5. Hanna Szafron - brązowy w kumite
6. Filip Frączek - brązowy w kumite.
Zobacz także
Mistrzostwa Świata w sztukach walki: wśród zawodników z 30 krajów medaliści z Ćwiklic i Frydku!
[ZDJĘCIA] Mistrzostwa Śląska w Karate Tradycyjnym w Goczałkowicach
[ZDJĘCIA] Oliwier Janosz odnosi wielkie sukcesy w brazylijskim Ju-Jitsu!
Wojciech Przemyk w swoim debiucie w MMA zdobył złoty medal!
Mistrzostwa Śląska w karate kyokushin: sukces klubu z Jankowic
[ZDJĘCIA] Wędkarskie zmagania na Dniach Kobióra
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










