• 8 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 3577

Sukcesy młodych kolarzy na Tour de Pologne Junior

Drugie i trzecie miejsce zajęły zawodniczki klubu UKS Avatar z Kobielic w klasyfikacji generalnej wyścigu Tour de Pologne Junior!

Tour de Pologne Junior w Krakowie - 05.08.2022 · fot. UKS Avatar

W piątek, 5 sierpnia został rozegrany ostatni IV etap Tour de Pologne Junior. W piekielnym upale na Krakowskich Błoniach młodzi adepci kolarstwa do pokonania mieli, w zależności od kategorii, 4 lub 5 okrążeń po 4 km.

Oczywiście wśród kilkuset zawodników z kilkudziesięciu klubów w kraju była dzielna drużyna UKS Avatar.

W klasyfikacji generalnej po 4 etapach wyścigu zawodnicy UKS Avatar z Kobielic uplasowali się na następujących miejscach: