Sport

  • 27 czerwca 2022
  • 29 czerwca 2022
  • wyświetleń: 4875

Międzynarodowy Wyścig Kolarski przejedzie przez Suszec i Kobiór

Za nami:

W środę, 29 czerwca odbędzie się jeden z etapów Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków z Żor do Katowic. Kolarze przejadą przez Suszec oraz Kobiór.

Na zaznaczonych na mapie odcinkach wystąpią utrudnienia w ruchu w godzinach 9.40 - 11.30. Kierowcy są proszeni o niepozostawianie pojazdów w pasie wyżej wymienionych dróg.

międzynarodowy wyścig


Mieszkańcy są zaproszeni do kibicowania! Obecność kibiców z biało-czerwonymi flagami wpłynie mobilizująco na startujących w wyścigu polskich zawodników!

Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków to etapowe zawody od 1990 roku rozgrywane na przełomie czerwca i lipca. Wyścig jest zaliczany do kontynentalnego cyklu UCI Europe Tour. Posiada kategorię UCI 2.2. Startują w nim ekipy polskie oraz ekipy z zagranicy. Od 32 lat organizatorem zawodów jest Region Ziemia Łódzka NSZZ "Solidarność". Impreza organizowana jest we współpracy z miastami, przez które prowadzi trasa wyścigu. Więcej informacji: http://www.wyscig.com.pl/

międzynarodowy wyścig kolarski

ar / pless.pl

źródło: UG Suszec

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.