• 13 czerwca 2022
  • 14 czerwca 2022
  • wyświetleń: 5302

Nadia Witek Mistrzynią Polski w akrobatyce sportowej!

W ten weekend w dniach 10-12 czerwca w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów w akrobatyce sportowej. Był to jeden z najważniejszych startów w tym roku. Po dwóch dniach zmagań Nadia wraz z koleżankami z zespołu zdobyła złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski! Dodatkowo Nadia zdobyła pierwsze miejsce w konkurencji drużynowej!

Nadia Witek Mistrzynią Polski w akrobatyce sportowej - 12.06.2022 · fot. archiwum rodzinne

Konkurencja była ogromna, na starcie pojawiły się wszystkie najlepsze zespoły z Polski. Dziewczyny po raz kolejny pokazały klasę potwierdzając, że nie przypadkiem dostały się do kadry narodowej!

Przed Nadią ostatni start przed wakacjami - już we wtorek wylatuje Sewilli na ostanie zawody rangi międzynarodowej! Trzymamy kciuki!