pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 18 czerwca 2006
  • wyświetleń: 5983

PALF: Dominatorzy...

PALF: Dominatorzy...
Takich obrazków w upalnej XXVI kolejce było wiele


W niedzielne upalne popołudnie rozegrana została XXVI i zarazem ostatnia odsłona XI edycji w Pszczyńskiej Amatorskiej Lidze Futsalu sezonu 2005/2006.
To, że Instalbud zostanie mistrzem wiadomo było już trzy tygodnie temu... to, że Tomasz Wala gracz Instalbudu sięgnie po koronę najlepszego strzelca (50 bramek na koncie) było już niemal pewne w przedostatniej kolejce... a w tej odsłonie Instalbud załatwił sobie jeszcze nagrode w drużynowej klasyfikacji Fair Play.

A ta ostatnia ligowa kolejka miała bardzo dziwny przebieg. Jako, że praktycznie większość miejsc w ligowej tabeli była już obstawiona na boisku panowała iście piknikowa atmosfera. Nie mogą dziwić, zatem porażki czołowych drużyn z niżej notowanymi rywalami. I tak wicemistrz Jakub poległ w pojedynku z drużyną Termexu. Trzeci Poligoners musiał uznać wyższość LMB Rutgers. Z kolei piąty w tabeli Prodrex pojawił się tylko w czteroosobowym składzie i został rozgromiony przez broniący się przed ostatnim miejscem Relaks aż 0:14!

Mistrzowską formę pokazał za to Instalbud, który aż sześcioma bramkami pokonał jeszcze nie tak dawno myślące o podium Szybkie Banany.
Fatalną dyspozycję w końcówce sezonu prezentuje także najlepszy beniaminek – Piasek, który tym razem uległ wyraźnie drużynie Fa-Ktu.
W potyczce drużyn bezpośrednio zagrożonych ostatnią pozycją Żubry nie dały szans OKSowi. Na domiar złego OKS dostał w tym spotkaniu swój trzeci żółty kartonik w sezonie i tym samym stracił pozycję lidera w klasyfikacji Fair Play.
Mimo porażki drużyna z Poligonu nie zajmie jednak ostatniej pozycji w tabeli, bowiem porażki w meczu z Mieszkiem doznał także Komet.
W tym meczu kończącym zmagania XI edycji próbę dogonienia lidera strzelców podjął Łukasz Mika z Mieszka, który jednak zdołał zdobyć tylko dwie bramki i z 44 golami zajął drugie miejsce w klasyfikacji. Na pocieszenie pozostaje mu jedynie to, iż był autorem setnej bramki zdobytej przez drużynę Mieszka w tym sezonie.

Komplet wyników XXVI kolejki – niedziela, 18 czerwca 2006r.:>

OKS Merkury II Poligon – Żubry 0:2 (0:1)
Bramki dla Żubrów: Ochman Dawid, Janosz Grzegorz
Żółta kartka: Kubica Szymon (OKS Merkury II Poligon)

Relaks Katon Pub – Prodrex 14:0 (7:0)
Bramki dla Relaksu: Sołtys Adam (cztery), Kędzior Łukasz (trzy), Wieczorek Tomasz (dwie), Strzemiecki Janusz (dwie), Seweryn Tomasz, Pękała Arkadiusz, Wieczorek Przemysław.

LMB Rutegers – Poligoners 4:2 (2:2)
Bramki dla Rutgersów: Olszynka Aleksander (trzy), Olszynka Artur
Bramki dla Poligonersów: Komander Dariusz, Osiński Miłosz
Żółta kartka: Piotrowski Rafał (LMB Rutgers), Gandek Damian (Poligoners)

Piasek – Fa-Kt 0:3 (0:2)
Bramki dla Fa-Ktu: Pojda Wojciech (dwie), Folek Krzysztof

Szybkie Banany – Instalbud 3:9 (2:2)
Bramki dla Szybkich Bananów: Jaromin Błażej (dwie), Słabaszewski Arkadiusz
Bramki dla Instalbudu: Kubiczek Łukasz (sześć), Kurowski Sebastian, Pająk Dariusz, Cygan Przemysław (samobójcza)

Termex – ATS Jakub 5:3 (3:1)
Bramki dla Termexu: Wojtala Wojciech (dwie), Macioszczyk Jakub (dwie), Kania Mateusz
Bramki dla Jakuba: Otremba Dawid (z karnego), Górny Marcin, Wojciech Adrian

Komet – Mieszko 4:6 (0:2)
Bramki dla Kometu: Jóżwiak Jarosław (dwie), Muras Grzegorz, Majewski Maciej
Bramki dla Mieszka: Mika Łukasz (dwie), Kucharzewski Maciej (dwie), Gruszka Dawid, Jarząbek Mariusz.
Żółta kartki: Muras Grzegorz (Komet)
Czerwona kartka (za dwie żółte): Muras Grzegorz (Komet) – w. 32 min.

Tak, więc najwięcej zwycięstw, najmniej porażek, najwięcej zdobytych bramek, najmniej straconych bramek, najmniej kartek, najlepszy strzelec jednym słowem NEJLEPSZĄ drużyną sezonu 2005/2006 jest Instalbud.
Czy dominatorzy zostaną także najlepszą drużyną w rozgrywkach Pucharowych przekonamy się o tym już za tydzień 25 czerwca 2006 roku.

PALF: Dominatorzy...


Szczegóły na temat Pucharu Ligi PALFu zostaną podane we wtorek.

Andzejek

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.