pless.pl

Reklama

Sport

  • 10 czerwca 2022
  • 11 czerwca 2022
  • wyświetleń: 1238

Rajd "Na kole bez studzienicki las" i piknik z atrakcjami!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa w Studzienicach" podaj

Za nami:

W sobotę, 11 czerwca o godz. 9.00 wystartuje Rajd Rowerowy "Na kole bez studzienicki las". Natępnie na boisku odbędzie się piknik z atrakcjami dla najmłodszych i gastronomią!

rower, las
Rajd "Na kole bez studzienicki las" · fot. pixabay.com


Tego jeszcze w Studzienicach nie było! Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego serdecznie zaprasza na I Rajd Rowerowy "Na kole bez studzienicki las". Wydarzenie jest skierowane dla dzieci i młodzieży z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Studzienicach i ich rodziców lub opiekunów.

Rajd odbędzie się w sobotę, 11 czerwca. O godz. 9.00 na boisku LKS-u Studzienice zostanie omówiona trasa i zasady, kwadrans później uczestnicy ruszą na trasę, która w całości prowadzić będzie leśnymi, utwardzonymi ścieżkami. To trasa o długości ok. 10 km, jej przejechanie spokojnym, dostosowanym do możliwości dzieci tempem zajmie około godzinę.

Po zakończeniu rajdu na boisku LKS-u Studzienice odbędzie się piknik z atrakcjami - darmowe dmuchańce dla dzieci, animacje, bańki mydlane, malowanie twarzy. Będzie można zaopatrzyć się w przygotowane przez Radę Rodziców ciasto, kawę, herbatę, napoje, frytki, hamburgery i kiełbasy z grilla. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz szkoły i przedszkola w Studzienicach.

Udział w rajdzie jest bezpłatny, ale konieczne było zgłoszenie chęci udziału do 7 czerwca przez formularz przesłany do rodziców poprzez dziennik elektroniczny. Ważne - dzieci mogą wziąć udział w rajdzie wyłącznie pod opieką rodzica lub pełnoletniego opiekuna.

Organizatorzy zachęcają do wspólnej zabawy i aktywnego wypoczynku w przepięknych studzienickich lasach! Każdy uczestnik powinien zapoznać się z regulaminem rajdu (zostanie wysłany poprzez dziennik elektroniczny).

Więcej informacji pod numerem tel. 691 777 547.

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/254465130221156/?ref=newsfeed

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa w Studzienicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa w Studzienicach" podaj