pless.pl

Reklama

Sport

  • 23 maja 2022
  • wyświetleń: 1291

Relaks w Chochołowskich Termach z KST Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Relaks - dokładnie taki był temat przewodni sobotniego wyjazdu zorganizowanego m.in. dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego, przez Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak". Tym razem za cel obrane zostały Chochołowskie Termy.

Chochołowskie Termy
Chochołowskie Termy · fot. Chochołowskie Termy Facebook


Czterogodzinny relaks na basenach termalnych przyniósł uczestnikom duże odprężenie. Jednakże w trakcie wyjazdu przedstawione zostały podstawowe informacje o terenie, przez który przejeżdżaliśmy, zarówno w aspekcie historycznym, jak i turystyczno-krajoznawczym. Jadąc z Chochołowa do Zakopanego grupa odwiedziła bacówkę, gdzie uczestnicy skorzystali z możliwości zakupu produktów regionalnych. Ostatnim elementem przed powrotem do Pszczyny był spacer połączony ze zwiedzaniem Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na zakopiańskich Krzeptówkach. Po bardzo szczegółowym przedstawieniu, zarówno aspektów sakralnych świątyni wybudowanej jako votum za ocalenie życia papieża Jana Pawła II po zamachu z 13 maja 1981 roku, uczestnicy zostali przewiezieni do centrum Zakopanego i we własnym zakresie udali się na Krupówki, skąd wczesnym wieczorem odjechali do Pszczyny.

Następny wyjazd na termy planowany jest dopiero we wrześniu informacja wkrótce na naszej stronie.

Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych wyjazdach o których informacje publikowane będą na stronie klubu kstdiablak.pl

Zapraszamy również na najbliższe wycieczki/wyjazdy:

  • 27.05.2022 - zajęcia na ściance wspinaczkowej info wkrótce na stronie
  • 29.05.2022 - "Dzień Dziecka" rejs kanałem gliwickim i palmiarnia
  • 11/12.06.2022- wschód słońca - Barania Góra
  • 26.06.2022 - Spływ Dunajcem
  • 18.07.2022r. - Wycieczka WYSOKOGÓRSKA Gerlach (Słowacja)
  • 4-5.08.2022 - Wiedeń
  • 6-17.08.2022 - Ararat - Turcja.


Pozostałe wyjazdy w trakcie opracowywania.

Zapraszamy!

KST Diablak

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj