pless.pl

Reklama

Sport

  • 17 maja 2022
  • 22 maja 2022
  • wyświetleń: 1221

Kierunek Paprocany - rodzinny rajd rowerowy!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu oraz Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy "Jezioro Paprocany" o charakterze rekreacyjnym.

Jezioro Paprocany w Tychach to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc przez rowerzystów z Tychów i okolic. Bardzo dobra droga rowerowa dookoła jeziora i świetne dukty Lasów Pszczyńskich sprawiają, że trasa ta jest tak chętnie wybierana.

Dlaczego warto wziąć udział w Rajdzie?

  • bo to świetna okazja do wspólnego spędzenie czasu,
  • bo to szansa na odwiedzanie być może wcześniej nie znanych miejsc położonych na trasie rajdu rowerowego.


Kto może wziąć udział w Rajdzie?

W rajdzie mogą wziąć udział dorośli oraz dzieci powyżej 10 lat. Dzieci młodsze mogą wziąć udział w rajdzie pod opieką rodzica, po wcześniejszym kontakcie z organizatorami. Szczegóły dotyczące uczestnictwa w rajdzie znajdują się w regulaminie.

Termin: 22 maja.

Program rajdu: zbiórka uczestników o godz. 11:00 przy Hali Sportowej w Suszcu (ul. Szkolna 130a, Suszec). Powrót około godziny 16:00.

Trudność trasy: trasa około 40 km, po terenie płaskim, utwardzonym, leśnym. Zalecane rowery: miejski, trekkingowy lub górski.

W sprawie zapisów należy kontaktować się z sekretariatem GOK - 32 212 44 91 wew. 23 Karty zgłoszeniowe należy dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu najpóźniej do 20 maja 2022 r.

Kontakt: e-mail: lukasz@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 21. Zachęcamy do odwiedzenia facebooka i instagrama GOK-u.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl
źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj