pless.pl

Reklama

Sport

  • 1 maja 2022
  • wyświetleń: 1043

[FOTO] Wspinaj się z Diablakiem - relacja z zajęć

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

22 kwietnia odbyły się kolejne w tym roku zajęcia na ściance wspinaczkowej, organizowane w ramach działalności Klubu Sportowo - Turystycznego "DIABLAK".

Wspinaj się z Diablakiem - relacja z zajęć


Adresatem niniejszych zajęć jest przede wszystkim młodzież szkół powiatu pszczyńskiego a także osoby dorosłe. Klub kontynuuje kolejny cykl szkoleń wspinaczkowych, zarówno dla uczniów i dorosłych już wspinających się, jak i dla tych, dla których był to pierwszy kontakt z tym sportem.

Uczestnicy piątkowych zajęć doskonalili poznane wcześniej techniki wspinaczkowe a także rozwijali nowe umiejętności wspinaczkowe. Tym razem zajęcia nastawione były na poznanie i rozwijanie bardziej zaawansowanych technik wspinaczkowych m.in. wspinanie "z dałem". Jako organizatorzy tych wyjazdów mamy nadzieję, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie tą formą aktywności fizycznej wśród młodzieży naszego powiatu i kontynuować systematyczne wyjazdy szkoleniowe. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia te były jak najbezpieczniejsze.

Klub Sportowo - Turystyczny "DIABLAK" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. Zajęcia odbywają się przy wsparciu finansowym Gminy Pszczyna i Powiatu Pszczyńskiego.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych wyjazdach na ściankę, o których poinformujemy w najbliższym czasie poprzez stronę Klubu kstdiablak.pl

Zapraszamy również na najbliższe wycieczki/wyjazdy:
07.05.2022 - BRNO
13.05.2022 - zajęcia na ściance wspinaczkowej
21.05.2022 - Termy Chochołów i Zakopane
22.05.2022 - wycieczka rodzinna Beskid Żywiecki - Rysianka
27.05.2022 - zajęcia na ściance wspinaczkowej info wkrótce na stronie
29.05.2022 - "Dzień Dziecka" rejs kanałem gliwickim i palmiarnia
11/12.06.2022- wschód słońca - Barania Góra info wkrótce na stronie
26.06.2022 - Spływ Dunajcem info wkrótce na stronie

pozostałe wyjazdy w trakcie opracowywania

ZAPRASZAMY!!!
KST "DIABLAK"

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj