pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 6 czerwca 2006
  • wyświetleń: 1598

PALP: Zmiany w terminarzu...

PALP: W czwartek odrabianie zaległości


Niestety drużyna Poligoners nie wytrzymała trudów obecnego sezonu i wycofała się z rozgrywek Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej.

W związku z tym, nieznacznym zmianom uległ terminarz spotkań. Dotychczasowe wyniki zespołu Poligoners zostają utrzymane natomiast drużynom, które nie spotkały się jeszcze tej wiosny z ekipą z osiedla Powstańców Śląskich będą przyznawane punkty walkowerem.

Mała zmiana została również wprowadzona do harmonogramu spotkań, które zostaną rozegrane w czwartek 8 czerwca w Goczałkowicach. Zespół AZS Vein, który pierwotnie miał spotkać się właśnie z Poligoners rozegra mecz XVIII kolejki z Instalbudem. Tym sposobem drużyna z Jankowic ma szansę wywalczyć 6 punktów jednego dnia!
Poniżej harmonogram spotkań.

Terminarz spotkań - czwartek 08.06.2006r.
– boisko LKS Goczałkowice

18.40 ZRB Krawieczek – Bosch/Halmax (4-2)
18.40 Instalbud – Vein* (1-1)
19.30 ATS Jakub – Mieszko (3-1)
19.30 Japibud – Katon (3-4)

*mecz XVIII kolejki rozgrywany awansem
---------

Sprawy organizacyjne:
Drużyny, które nie wpłaciły wpisowego i nie uczynią tego do soboty 10 czerwca nie zostaną dopuszczone do meczów! Przypominamy również o uregulowaniu zaległości powstałych w wyniku przekładania meczów. Wpłat dokonywać należy w recepcji Hotelu Imperium.


Maciej Stieber

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.